logo

01 Kasım 2014

Yıldırım: Gerekirse hakem odası basarım!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray ve Beşiktaş hakkında şok açıklamalarda bulundu.

Aziz YıldırımFenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray’ı daha kötü günler beklediklerini belirterek, “Galatasaray’ın hiçbir gücü yok. Beşiktaş’ın da arkası boş” dedi.

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde teknik heyet ve futbolcularla yemek yiyen Yıldırım, FBTV’de bir bölümü canlı yayınlanan yemekte oyunculara yönelik yaptığı konuşmada, Beşiktaş maçından sonra 8 maçın 5’ini kendi sahalarında oynayacaklarını kaydederek,“Beşiktaş’ı yenerseniz, ilk devre 7-8 puan önde bitiririz” dedi.

Konuşmasında Galatasaray ve Beşiktaş ile ilgili de çarpıcı açıklamalar yapan Aziz Yıldırım, “Galatasaray’ın hiçbir gücü yok. Galatasaray’ı daha kötü günler bekliyor. Beşiktaş’ın arkası da boş. İyi gidebilmek için ekonomik olarak güçlü olmak lazım. Yani para olacak. Sizler iyi giderken, paraları alamazsanız o zaman fizik olarak düşüş başlar” diye konuştu.

“GEREKİRSE HAKEM ODASI BASARIM”

“Beşiktaş hakemlerle ilgili konuşuyor. Bu hafta da Fikret Bey hakemi gözleyeceklermiş. Ben soyunma odasına giderken yolda gördüm söyledim. Hakem odası basmadım. Koridorda söyledim. Devre arasında yanlış yaptığını yüzlerine söylüyorum. Gerekirse basarım onu da bilsinler. Fenerbahçe’nin haklarının yenmesini engellemek için bunu da yaparım. Yıldırım Demirören de zamanında hakem odasına, rakip soyunma odasına gitmedi mi? Her şeyi bize bağlıyorlar, saldırıyorlar.”

“DEMBA BA’YI MUTLAKA ALIN DEDİM”

“Demba Ba’yı mutlaka git al dedim. Bir oyuncu daha vardı onun da fiyatı uygun gelmedi diye almadık sonra Beşiktaş’a tavsiye ettik. Biz böyle samimi davranıyorduk.”

“VARSA GÜCÜN SEN DE İN”

“(Beşiktaş’a) Siz de kupadan yargılandınız, gittiniz kupayı iade ettiniz. Çıkın söyleyin şike yaptınız mı yapmadınız mı herkes bilsin. Çıkın diyin ‘biz şike yapmadık.’ O zaman ben de bir şeyle söyleyeceğim. Bizim arkamıza saklanmışlar nereye gidersek oraya geliyorlar. Fikret Orman’a hiç yakıştıramadım. Varsa gücün sen de in soyunma odasına. İnebiliyorsan in.”

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.