logo

Başakşehir’de korkunç trafik kazası!

Başakşehir 4. Etap Maşak Mahallesi’nde çarşamba akşamı saat 22 sularında trafik kazası meydana geldi! Başakşehir 4. Etap’ta lüks bir araç ile karşı yönde gelen ticari aracın çarpması sonucunda trafik kazası meydana geldi. Kazada her iki aracın sürücüleri yaralı olarak ambulanslarla hastanelere kaldırıldı.

Başakşehir 4. Etap 1. Kısım Başak Mahallesi’de çarşamba günü saat 22.00 sıralarında farklı yönlerden gelen iki aracın çarpılması sonucunda ağır trafik kazası meydana geldi. Kaza, farklı yönlerde hareket eden lüks bir otomobil ile bir yemek şirketinin paket servis yapan araa çarpmasıyla meydana geldi.

Kaza, Başakşehir 4. Etap 1. Kısım Başaak Mahallesi Sular Vadisi’nden Piramit Çarşı’ya doğru çıkan viyadükte meydana geldi. Viyadükte farklı yönden gelen lüks bir otomobil ile ticari aracın çarpması sonucunda her iki araçta büyük hasar meydana geldi. Kazada her iki aracın sürücüsü yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla en yakın bölgelerde bulanan hastanelere nakledildi. Kazadan sonra Trafik Polisi olay yerine geldi. Kazanın olduğu yol kısa bir süreliğine trafiğe kapatıldı.

Şiddetli çarpışma sonucunda lüks otomobil takla atarak yol kenarında bulunan aydınlanma direğine çarparak durabildi. Takla atan otomobil ters dönerek aydınlama direği ile yol kenarında bulunan bir okulun bahçe duvarı arasında sıkıştı. Olay yerine Başakşehir Belediyesi’ne ait itfaiye aracı geldi.

Kazanın akşam geç saatinde meydana gelmesi olası zincirleme trafik kazasının oluşmasına engelledi.  Kaza ile ilgili olay yerine gelen Trafik Polislerce soruşturmaya başlatıldı.

Haber Kaynağı: BAŞAKŞEHİRNET.COM

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.