logo

Başakşehir’de asansörde dehşet: Boynundaki ipte asılı kaldı!

Başakşehir’in Kayaşehir mahallesinde bir çocuk parkta oyun oynarken boynuna astığı iple asansöre bindi; asansör hareket edince boğazından havada asılı kaldı. Çocuğu yanında bulunan ablası son anda kurtardı!

İstanbul Başakşehir Kayaşehir Mahallesi’nde parkta oyun oynayan bir çocuk asansöre bindikten sonra boynundaki iple asılı kaldı. Boynundaki iple bindiği asansörün kapısına sıkışınca asılı kalan çocuğu ölümden son anda ablası kurtardı.

Kayaşehir Mahallesi site yönetiminden alınan bilgiye göre dehşet olay, 30 Temmuz salı günü saat 10.00 sıralarında Kayaşehir Mahallesi’nde bir sitede meydana geldi. Sitenin çocuk parkında oyun oynayan 3 çocuktan biri oyun oynarken boynuna bir ip astı. Boynuna astığı iple eve gitmek için asansöre bindi. Asansöre bindikten sonra çocuğun boynundaki ipin asansör kapısına sıkışmasıyla hareket eden asansör 3 çocuktan biri olan ve boynunda ip bulunan çocuk iple havada asılı kaldı. Asılı kalan çocuğu ölümden son anda yanında bulunan ablasının hızlı hamlesiyle kurtardı!

Asansörde boynundaki iple asılı haldeki çocuğun dehşet anları ise asansörün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kaynak: BAŞAKŞEHİRNET.COM

Etiketler: » » » » » » » »
Share
7074 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.