logo

12 Ocak 2015

Velik Kavlak ile ilgili şok Fenerbahçe iddiası!

Veli Kavlak’ın, Beşiktaş ile sözleşmesini uzatmadan önce Fenerbahçe’ye haber gönderdiği iddia edildi.

Veli KavlakSarı-lacivertlilerin kendisi ile ilgilendiği yönünde duyumlar alan ve ardından harekete geçen Veli Kavlak, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a yakınlığı ile bilinen bir menajer vasıtasıyla sarı-lacivertli yönetime mesaj gönderdi.

Aziz Yıldırım’a yakın olan menajer ile 23 Kasım’da bir görüşme yapan Veli, Fenerbahçe’den teklif gelmesi durumunda değerlendirebileceğini dile getirerek Beşiktaş ile olan sözleşme durumunu ortaya koyuyor. Veli Kavlak ile 3 kez görüşen menajer, daha sonra Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu ile transfer konusunda bir görüşme gerçekleştiriyor ve sarı-lacivertli yönetime Veli Kavlak’ın son durumunu aktarıyor.

Veli Kavlak’ın transferine temkinli yaklaşan Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu, Avusturyalı futbolcunun Beşiktaş ile sözleşmesi olduğunu ve sözleşmesinin sona ermesi durumunda kendisiyle görüşme yapabileceklerini ifade ederek transfer kapısını açılmadan kapattığı öğrenildi.

Fenerbahçe’den görüşme konusunda olumsuz yanıt alan Veli Kavlak, Beşiktaş ile bir görüşme daha gerçekleştiriyor ve sözleşme şartları konusunda mutabakata vararaksiyah-beyazlı kulüp ile olan sözleşmesini 4 yıl daha uzatma kararı alıyor.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.