logo

27 Ocak 2015

Trabzonspor’un Tolgay için teklif ettiği rakamı resmen açıkladı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Tolgay transferi nedeniyle karşı karşıya geldikleri Trabzonspor yönetimi hakkında imalı sözler söyledi.

Fikret OrmanTolgay Arslan’ın KAP’a bildirilmesinin ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman BJK TV’de canlı yayına bağlanarak gurbetçi oyuncunun imza sürecinden yaşananları anlattı.

İşte Orman’ın açıklamaları…

“Bu oyuncular gencecik insanlar. Sadece kamuoyuna ve taraftarınıza şirin gözükmek için oyunculara anormal rakamlar teklif etmek doğru değil. Bugün verelim, yarın ne olursa olsun gibi gibi tavır asla sergilemedik. Biz bu ciddiyetten hiçbir zaman uzaklaşmadık. Futbolu hava atmana organı olarak kullanmadık.

HACIOSMANOĞLU PARANIN KAYNAĞINI AÇIKLADI

Erdal Torunoğulları önemli bir çalışma yapmıştır. Kimse nereye gittiğini ve nasıl bir görüşme yaptığını bilmemektedir. Transfer için akılcı girişimlerde bulunmuştur. Oyuncu Beşiktaş’ı tercih etmiştir. Biz ‘Trabzonspor’u transferde ezdik’ gibi bir davranış içerisinde bulunmadık. Trabzonspor oyuncuya yazılı olarak 2 milyon Euro ve ayrıca maç başı ücretler teklif etmesine rağmen Tolgay bizim makul seviyelerimizi kabul etmiştir. Bizim amacımız Trabzonspor’u bir transferle ezmek değildir. Beşiktaş’ta böyle bir zihniyet yoktur.”

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.