logo

28 Haziran 2014

Trabzonspor’un büyük pişmanlığı!

Trabzonspor’un geçtiğimiz sezon başında 300 bin Euro’ya almadığı Cezayirli İslam Slimani, Dünya Kupası’nda performansıyla dikkat çekiyor.

Trabzonspor’un transfer gündeminde yer alan Cezayirli milli futbolcu İslam Slimani, Dünya Kupası’ndaki performansı ile büyük beğeni topladı.

Geçtiğimiz sezon başında 300 bin Euro’ya Trabzonspor’a önerilen ancak Sporting Lizbon’un transfer ettiği milli futbolcunun fiyatı 5 milyon Euro’ya çıktı.

Trabzonspor’un prensipte anlaşma sağladığı Cezayir Milli Takımı’nınteknik direktörü Vahid Halilhodzic’in bordo-mavili takımda görmek istediği 26 yaşındaki forvet oyuncusunu transfer etmek isteyen yöneticiler, SportingLizbon’dan 5 milyon Euro’luk bonservis bedelinde indirime gitmesini talep etti. Ancak Cezayir ile Rusya arasında oynanan Dünya Kupası maçındatakımının tek golünü atarak turu getiren Slimani için kulübü indirimeyanaşmadı. Trabzonsporlu yetkililerin Slimani için Portekiz kulübüne son bir teklif daha yapacağı ifade edildi.

HAMİ MANDIRALI’YA DEVAM ET BASKISI

Trabzonspor’da takımdaki geleceği belirsizliğini koruyan teknik sorumlu Hami Mandıralı’nın yeni sezonda Vahid Halilhodzic’in yardımcılığını yapmasıiçin yoğun baskı gördüğü öğrenildi. Bu baskılar karşısında ve yönetimin de talebi doğrultusunda Vahid Halilhodzic ile bir görüşme yapması beklenen Hami Mandıralı’nın, 1’inci yardımcılık teklifini kabul edebileceği ifade edildi.

JANKO İLE ANLAŞILDI

Trabzonspor’un, “Kendine takım bul” dediği Avusturyalı futbolcu Marc Janko takımdan gitmemekte ısrar edince yönetim sözleşmesini feshetmek için oyuncunun menajeri ile görüşmelere başladı. Futbolcunun da bu konudageri adım atması üzerine yapılan görüşmelerde Trabzonspor, futbolcudanalacaklarını bırakmasını talep etti. Sözleşmesinin feshi için uygun bir ücrettalep eden Janko ile anlaşma sağlandığın ve sözleşme fesih anlaşmasının Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) açıklanacağı belirtildi.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.