logo

09 Şubat 2015

Trabzonspor Başkanı’nından olay sözler! “Fenerbahçeliler ağlıyor çünkü…”

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, çarpıcı ifadeler kullandı.

İbrahim HacıosmanoğluTrabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Süper Lig’in 19. haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldıkları maçtan sonra önemli açıklamalarda bulundu.

NTV Spor’da yayınlanan 90+ programına telefonla bağlanan Bordo-Mavili kulübün başkanı Hacıosmanoğlu, şu ifadeleri kullandı;

“Biz hakem arkadaşlarımızla konuşmayacağız da kiminle konuşacağız? İnsanların birbirleriyle konuşması neden sıkıntı yaratsın? Bundan sonra bütün hakemlerle konuşacağım. Tatil edilen maçtan önce de sonra da hakemlerin soyunma odasına gitmiştim. Ben Bülent Hoca’nın görüşmemizi MHK’ye ya da TFF’ye bildirdiğini sanmıyorum. Hakemi aradım, ‘Maçtan sonra sizi değil oynanan futbolu konuşsunlar. Allah yardımcınız olsun’ dedim. Bülent Hoca da telefonda bana, ‘Başkanım teşekkür ederim, sizinle aynı düşünceleri paylaşıyoruz’ dedi. Kamuoyunda büyük bir baskı olduğu için Bülent Yıldırım’ı arama ihtiyacı hissettim. Bugün baktığınızda 15 puan kaybettik hakem hatalarından. Milyonlarca Euro yatırım yaptık, emeğimiz boşa gidiyor. Bıçak kemiğe dayandı artık. Kendi kendime ‘Bu hatalar devam edecekse başkan olarak durmayacağım’ dedim. Başkaları istedikleri gibi hakemleri değiştirip, başka maçlara tayin ediyor. Biz bunları gördük. Fenerbahçeliler ağlıyor. Neden ağlıyorlar. Haksız kararla maç kazanamadılar diye ağlıyorlar. O isimle ilgili cevap vermiyorum (Mahmut Uslu). Fenerbahçeliler zahmet etmesin TFF konuşuyor”

Etiketler: » » » » » »
Share
514 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.