logo

THY seferleri iptal!

Kar yağışı hava ulaşımını da olumsuz etkiliyor. THY etkisini artırması beklenen yağış nedeniyle bazı seferlerini iptal ettiğini duyurdu.

THY-uçak-karHAVADA SEFERLER İPTAL

Kar yağışı hava ulaşımını da olumsuz etkiliyor. Türk Hava Yolları (THY), yurt genelindeki olumsuz hava koşulları nedeniyle iç ve dış hatta bazı seferlerini iptal ettiğini bildirdi.
THY resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, iç hatta Atatürk ile Sabiha Gökçen havalimanları ile Antalya, İzmir, Ankara, Gaziantep, Adıyaman, Amasya-Merzifon, Denizli, Batman, Alanya, Diyarbakır, Sivas, Konya ve Kayseri çıkışlı 39 seferin iptal edildiği belirtildi.

Açıklamada, dış hatlarda Atatürk Havalimanı’ndan Üsküp ve Budapeşte’ye yapılacak karşılıklı sefer ile Cenevre-İstanbul uçuşunun iptal edildiği kaydedildi.

Yarın beklenen olumsuz hava durumunun THY uçuşlarını aksatma olasılığına karşın gerekli tedbirlerin alındığı vurgulanan açıklamada, yolculardan uçuşların son durumuna ilişkin bilgileri, THY resmi internet sitesi ile “444 0 849” numaralı çağrı merkezinden öğrenmeleri istendi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.