logo

04 Ekim 2014

Sürpriz başkan adayı resmen bombaladı!

Galatasaray’ın sürpriz başkan adayı Prof. Dr. Duygun Yarsuvat, çok özel açıklamalar yaptı.

Alp Yalman’la yarışacağı kongreyi kazanması halinde tüzüğe göre Mayıs 2015’te seçime gideceklerini söyleyen Yarsuvat, “Emanetçi Başkan” eleştirisine ise “Beni sevmeyenlerin seçim sloganı bu olacak galiba. Elin ağzı torba değil ki büzesin. Liste kurarken zorlandığımı kim söylüyor. Vakit kısa olmasına rağmen iyi bir liste oluşturduk” yanıtını verdi.

‘Prandelli göreve devam edecek’

Yarsuvat başkanlık görevine seçilmesi halinde Teknik Direktör Prandelli’nin görevine devam edeceğini açıkladı. Bu konuda çok net bir tutum sergileyen Yarsuvat, “Bana göre köprü geçilirken at değiştirmek doğru olmaz. Prandelli’yi neden kovayım ki? Önemli bir sezondayız ve istikrarın öneminin farkındayız. Bu noktada Prandelli’yi göndermek çözüm olmayacağı gibi bununla ilgili herhangi bir B planımız da bulunmuyor” ifadelerini kullandı.

‘Albayrak’a niye görev vermeyelim’

Duygun Yarsuvat, kulübün ekonomik yapısıyla ilgili olumsuz eleştirileri duyduğunu dile getirdi ve ekledi: “Göreve geldiğimizde detaylı inceleme yapma şansımız olacak. Rakamları bir göreyim, bizim de bir yol haritamız olacaktır. Ben Galatasaray Kulübü için kafamı değil zihnimi sürekli yorarım.”

Abdurrahim Albayrak’ı yönetimde olmasıyla ilgili olarak ise Yarsuvat, “Galatasaray’ı seven ve sevilen bir isim. Adeta Galatasaray’la yatıp, kalkıyor. Böyle bir insana neden görev vermeyelim” dedi.

Kaynak : Milliyet

Etiketler: » » » » »
Share
607 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.