logo

08 Haziran 2014

Şenol Güneş’in istediği Fenerbahçeli

Teknik direktörlüğe Şenol Güneş’i getiren Bursaspor, transferde önceliğini Samuel Holmen’e verdi.

Şenol Güneş’in ısrarla istediği ve Fenerbahçe’nin gönderilecekler listesinde yer alan İsveçli oyuncu için temaslarını sıklaştıran Yeşil – Beyazlılar, bir yandan da kaleci transferiyle ilgili mesai harcıyor.

Kaleyi yerli eldivenlere emanet etmek isteyen Bursaspor’da listenin ilk sırasında Sinan Bolat yer alıyor. Milli kaleci ile yapılan ilk görüşmelerden olumlu sonuç çıktığı öğrenildi.

Sivasspor’da başarılı bir sezon geçiren Aydın Karabulut da Şenol Güneş’in takımda görmek istediği isimlerin başında geliyor. 26 yaşındaki oyuncuyla prensip anlaşmasına varan Yeşil – Beyazlılar’ın Aydın’ı önümüzdeki hafta Bursa’ya getirip imza attırması bekleniyor.

Gidecek oyuncuların listesi de şekillenmeye başladı. Sözleşmeleri devam eden Taye Taiwo, Civelli ve Sebastian Frey’den kendilerine takım bulmaları istendi.

Geçen sezon kadro dışı bırakılan Sebastian Pinto ve Colin Kazım için de Şenol Güneş’in olumsuz
rapor verdiği öğrenildi…

Öte yandan Başkan Recep Bölükbaşı ve yöneticileri olası Avrupa Kupaları’na gitmeleri durumunda transfere hız verecek. Yeşil Beyazlılar, Avrupa Kupaları vizesi almaları halinde transfer bütçesini yükseltecek. Teknik direktör Şenol Güneş de takımı belirlenen tarihten daha erken kampa alacak.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
1998 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.