logo

19 Kasım 2014

Salih Uçan’ın takım arkadaşı resmen fanatik Galatasaraylı!

Totti’den sonra Roma’nın bayrak adamı olan Daniele De Rossi’nin aslında sıkı bir Galatasaray taraftarı olduğunu söyledi.

Salih UçanGalatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli’nin teknik heyetinde yer alan İtalyan antrenörler Giambattista Venturati ve Renzo Casellato, De Rossi’nin sıkı bir Galatasaray taraftarı olduğunu açıkladı.

İşte Venturati’nin ağzından De Rossi’nin hikayesi: “İtalya’da sarı-kırmızı renkte Roma, Lecce ve Messina gibi çok az takım var. De Rossi de renklerinden dolayı G.Saray’a sempati besliyormuş. Prandelli’nin G.Saray’la anlaştığını öğrenince çok sevindi, telefon açıp, ‘Benim takımıma gidiyorsunuz’ diye espri yaptı.”

SOUNESS KOREOGRAFİSİNİ İZLEDİM

De Rossi ile iletişim halinde olduğunu vurgulayan Venturati, “Her maçımızı takip ediyor ve galibiyetlerden sonra tebrik mesajı atıyor. Hatta Fenerbahçe’yi 2-1 yendiğimiz derbiden sonra beni aradı. Ona, taraftarımızın Souness’ın bayrak dikmesiyle ilgili hazırladığı koreografiyi anlatmaya başladım, bana ‘Biliyorum internette izledim’ cevabını verdi. Anlayacağın De Rossi Galatasaray’la bu kadar yakından ilgileniyor” dedi.

Kaynak : Sabah

Etiketler: » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.