logo

26 Ekim 2014

Rıdvan Dilmen’den : 3 Temmuz sürecinde bile böyle…

Rıdvan Dilmen, Gençlerbirliği karşısında istediği futbolu sahaya yansıtamayan Fenerbahçe’yi şu sözlerle değerlendirdi: ‘3 TEMMUZ SÜRECİNDE BİLE BÖYLE GERGİN DEĞİLDİ’ ‘Potansiyel bir gerginlik var Fenerbahçe’de. Bu dolayısıyla takıma da yansıyor. Fenerbahçe 2 yıldır hep 1-2 giden bir takım iken, bir anda haftaya oynayacağı Beşiktaş maçı ile bu maçı kaybederse kopabilecek duruma gelebiliyor. Bu, teknik adamla oyuncular […]

Rıdvan DilmenRıdvan Dilmen, Gençlerbirliği karşısında istediği futbolu sahaya yansıtamayan Fenerbahçe’yi şu sözlerle değerlendirdi:

‘3 TEMMUZ SÜRECİNDE BİLE BÖYLE GERGİN DEĞİLDİ’

‘Potansiyel bir gerginlik var Fenerbahçe’de. Bu dolayısıyla takıma da yansıyor. Fenerbahçe 2 yıldır hep 1-2 giden bir takım iken, bir anda haftaya oynayacağı Beşiktaş maçı ile bu maçı kaybederse kopabilecek duruma gelebiliyor. Bu, teknik adamla oyuncular arasında büyük bir baskı oluşturuyor. Kenarda kalan oyuncular, yabancı kontenjanı nedeniyle oynayamayanların kaprisleri oluyor. Bir problem var Samandıra’da. Gerginlik, oyunculara, oyuna, hakeme ve rakibe de yansıyor. Organize bir oyun yok. Fenerbahçe, en stresli 3 Temmuz sürecinde bile böyle gergin değildi. Arzulu ama organizasyonu vardı. Fenerbahçe bu organizasyonunu kaybetti.”

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.