logo

27 Ağustos 2014

Prandelli’nin gönderin dediği 3 sürpriz isim!

Prandelli, gönderilmesi ve yerine yeni oyuncu transfer edilmesi yönünde rapor verdiği 3 ismi açıklayınca G.Saray yönetimi şaşkına döndü.

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, daha önce kadroda görmek istemediği Lucas Ontivero, Dany Nounkeu, Sabri Sarıoğlu, Yiğit Gökoğlan, Engin Baytar ve Emmanuel Eboue’nin yanına 3 ismi daha ekledi.

Takımın 3. kaptanı durumundaki Hakan Balta, Veysel Sarı ve Yekta Kurtuluş’u yetersiz bulduğunu belirten Prandelli acilen yerli futbolcuya ihtiyaç duyduğunu yönetime bildirdi.

Prandelli’nin Galatasaray’da oynayacak kapasitede olmadığını belirttiği üç ismin takasta kullanılabileceğini, bu oyuncuların yerine ilk 11’de direk olarak forma giyebilecek kalitede futbolcuların transfer edilmesi yönünde rapor verdiği öğrenildi.

YÖNETİM ŞAŞIRDI

Hakan Balta’nın takım kaptanı olduğunu, zaten Galatasaray’da son yılını geçirdiğini Prandelli’ye belirten yöneticiler, Veysel Sarı ve Yekta Kurtuluş isimlerinin gönderilmesine ise kesinlikle karşı çıktı.

Sarı-Kırmızılı takımın üst düzey yöneticileri, Prandelli’yle yapılan görüşmede bu seviyede yerli futbolcu bulamayacaklarını ve kulübün içinde olduğu maddi krizi anlattı. (Tümspor)

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
2280 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.