logo

30 Ekim 2014

Prandelli’den şoke eden sözler: Yeni yönetim…

Galatasaray’da hedef adam haline gelen Prandelli, kapalı kapılar ardında yaşananları yakın dostlarıyla paylaştı.

Cesare PrandelliSarı- Kırmızılı takımdaki en büyük sıkıntının sistem ya da taktik eksiklik olmadığının altını çizen deneyimli hoca, Florya ve soyunma odalarındaki havayı şu cümlelerle anlattı:

‘Büyük fırtınalar kopuyor’

“Evet, sıkıntılıyız. İstediğimiz sonuçları alamıyoruz ve dolayısıyla da taraftarımızı memnun edemiyoruz. Ancak benim Galatasaray’da yaşadıklarım bununla sınırlı değil. Maçlardan önce ve sonra tesislerde, soyunma odalarında büyük fırtınalar kopuyor. Gerçekten de büyük bir moral bozukluğu var. Çünkü futbolcularıma uzun süredir ödeme yapılmıyor. Ben diğer sorunların yanında bir de bunlarla uğraşıyorum. Onları teselli etmeye, zor da olsa sahaya çıkmaları konusunda ikna etmeye çalışıyorum, sürekli konuşuyorum…”

‘Umarım yeni yönetim çözer’

“Galatasaray olarak rakibe karşı nasıl bir taktikle, felsefeyle sahaya çıkacağımızı düşünmem, bunun üzerine kafa yormam gerekirken ben takımım, futbolcularım sahaya çıkıyor diye seviniyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse bu konuda onları haklı da buluyorum. Uzun süredir paralarını alamadıkları için gerçek performanslarını sahaya yansıtamıyorlar, kafaları başka alanda. Umarım bu sorunumuzu yeni yönetim bir an önce çözer.”

Kaynak : Fanatik

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.