logo

22 Mayıs 2014

Olay adam Hajrovic konuştu! G.Saray’a şok sözler!

Bosna Hersek Milli Takımı kampında soruları yanıtlayan Izet Hajrovic, Türkiye’de hakkında çıkan “Trabzonspor’a transfer oluyor” ve “Galatasaray’dan kaçtı” söylentilerine cevap verdi.

Birkaç gün önce gazetelerin manşetine düşen “Izet Hajrovic Galatasaray’dan kaçtı” haberi, Ribery vakasını belleklerinden silemeyen Galatasaraylıları endişeye sevk etmişti. Ancak o günden bu yana Hajrovic cephesinden doğrulama ya da yalanlama gelmemişti. FourFourTwo’ya konuşan Hajrovic iddiaları yalanlasa da parasını alamadığı için FIFA’ya başvurduğunu, hatta Galatasaray’da hiçbir futbolcunun alacağını tahsil edemediğini itiraf etti…
Galatasaray’dan kaçtığın doğru mu?
Ne kaçması! Bir yere kaçtığım filan yok. Şu an Dünya Kupası’ndan başka bir şey düşünmek istemiyorum ama bu haber hiç hoşuma gitmedi. Ben Galatasaray’ın futbolcusuyum ve Türkiye’de başka bir takımla hiçbir görüşmem olmadı. Fenerbahçe, Beşiktaş, Sivasspor, Trabzonspor… Hiçbiriyle ilgilenmiyorum. Türkiye’de Galatasaray’dan başka takımda oynamam.
Galatasaray’dan paranı alamadığın, bunun FIFA’ya başvuruda bulunduğun yazılıyor…
Evet, doğru. Galatasaray’da bu sorunu yaşayan sadece ben değilim, hiçbir futbolcu parasını alamıyor ama FIFA’ya başvuru da yapmıyor. Param hâlâ yatmadı.
Gelecek sezonda ne yapmayı düşünüyorsun? Adın Trabzonspor ile birlikte anılıyor…
Yabancı sınırlamasından sonra ne olacağını göreceğiz. Para filan da sorun değil, benGalatasaray’da oynamak istiyorum.
Ailenin Türk kökenli olduğu, Türk vatandaşlığı alacağın doğru mu?
Türk vatandaşı olmak kolay değil. Diğer futbolcular için prosedür neyse benim için de aynı şey geçerli. Bu yüzden bir başvuruda bulunmadım.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
733 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.