logo

17 Ocak 2015

Muslera’dan transfer açıklaması! Teklif var mı?

Galatasaray’ın file bekçisi Fernando Muslera, Alanya kampında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Fernando MusleraHakkında çıkan transfer iddialarına değinen Muslera, “Galatasaray’da mutluyum. Bana ve kulübüme herhangi bir resmi teklif gelmedi.” dedi.

İşte Muslera’nın sözleri…

“TEKLİF YOK”

Bana direkt olarak teklif gelmedi. Kulüp tarafından da istek gelmedi. Gazetelerin yazılanları dikkate almıyorum. Burada mutluyum.

“HAMZA HOCA DAHA İYİ”

Her antrenörün çalıştırma şekli farklıdır. İtalya’da farklı bir sistem var. İtalya’da 4 sene kaldım. Herkes o şekilde çalışıyor. Türkiye’de alışma süresi uzun sürebiliyor. Hamza Hoca yerli ve yerli oyuncuların dilinden daha iyi anlıyor ve adaptayon süreci daha hızlı gelişiyor. Ben bu farklılıların olduğunu düşünüyorum.

TARAFTARA MESAJ VAR

Taraftarlarımızın destekleri için çok teşekkür ediyorum. Bana hep pozitif davrandılar. Burada mutlu olmamı sağlıyorlar. Tekrar çıkış yakaldık ve o günleri geride bıraktık. Bu yüzden de çok mutluyuz.

CHEDJOU AÇIKLAMASI

Chedjou, şu an Milli Takım’da ama onun yerini doldurabilecek oyuncular var. Hakan Balta ve Koray Günter de çok gelişim gösteriyor. Onun verdiği performansıgösterebilirler mi bilmiyoruz ama onun yerini doldurabileceklerini düşünüyorum.

Lazio’dan geldiğimde her zaman gelişim gösteren bir takıma geldim. Her sezon Avrupa’da oynamayı isteyen ve ligde şampiyon olmayı arzulayan bir takım var. Ben de her zaman gelişim göstermek ve büyük takımların formasını giymek istedim. Büyük bir takımda oynuyorum ve burada oynamaya devam etmek istiyorum. Hedef 4. yıldız ama biz her sezon şampiyonluğu yaşamak isteyen bir takımız. Umarım sezon sonunda mutlu olan taraf biz oluruz.

Her sezon yabancı kuralı değişti… Kuralları koyanlar belli. Fazla eleştiri getirmek değil, bizim adapte olmamız gerekiyor.

JAMES VE RONALDO SÖZLERİ

James Rodriguez’in golü herkes tarafından takdir edilen bir gol. Bu golden sonra tebriklerimi sunuyorum.

Cristiano Ronaldo ise ayrı bir gezegenden gelmiş gibi oynuyor. Kendisini tebrik ediyorum.

Etiketler: » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.