logo

28 Temmuz 2014

Mourinho sözleri Galatsaraylıları çok kızdıracak!

Jose Mourinho, Londra temsilcisine geri dönen Didier Drogba’nın transfer geçmişi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile sözleşmesinin sona ermesinin ardından yeniden Chelsea’ya dönen 36 yaşındaki deneyimli isim hakkında “Her zaman Chelsea ona, o da Chelsea’ya aitti” yorumu yapan Jose Mourinho, Chelsea’nin Drogba gibi bir golcüye ihtiyacı olduğunu söyledi.

Öte yandan Didier Drogba’nın Chelsea’den ayrıldıktan sonra yaptığı Galatasaray ve Shanghai Shenhua transferlerine de değinen Portekizli teknik adam, “Bu kulübe ilk geldiği zaman, herkes buradan hiç ayrılmayacağını düşünmüştü. Ancak bu gelişmeler oldukça normal, çünkü o herkesi tanıyor ve herkes de onu tanıyor. Burada değilken bile burayı temsil ediyordu” dedi.

Galatasaray ve Shanghai Shenhua transferlerine ‘kısa bir tatil’ yakıştırması yapan Jose Mourinho, sözlerine şöyle devam etti; “Evet, Drogba’ya ihtiyacımız vardı. Hem futbolcu olarak hem de karakter olarak kadromda böyle bir ihtiyacım olduğunu düşündüm. Takımımda yalnızca farklı futbolculuk özelliklerine sahip olan isimleri değil aynı zamanda kişilik anlamında da farklı oyuncuların bulunmasını isterim. Görünüşe bakılırsa, Drogba kısa bir tatil yaptı ve geri döndü. Bu yüzden bence her şey oldukça normal”

Etiketler: » » » » »
Share
1425 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.