logo

Konya’da aile katliamı: 2 ölü, 1 yaralı

Daha önce bir suçtan cezaevinde yatan Mustafa Özkaraalp, boşanma davaları süren ayrı yaşadığı eşi 1 çocuk annesi Rukiye Özkaraalp’le konuşmak ve kızını görmek için kayınvalidesi Hacer Filiz’in evine gitti. İddiaya göre burada çıkan tartışmanın ardından Mustafa Özkaraalp yanında getirdiği av tüfeğiyle eşi Rukiye Özkaraalp, baldızı Hanife Filiz ve kayınvalidesi Hacer Filiz’in üzerine ateş açtı. Rukiye […]

Daha önce bir suçtan cezaevinde yatan Mustafa Özkaraalp, boşanma davaları süren ayrı yaşadığı eşi 1 çocuk annesi Rukiye Özkaraalp’le konuşmak ve kızını görmek için kayınvalidesi Hacer Filiz’in evine gitti.

İddiaya göre burada çıkan tartışmanın ardından Mustafa Özkaraalp yanında getirdiği av tüfeğiyle eşi Rukiye Özkaraalp, baldızı Hanife Filiz ve kayınvalidesi Hacer Filiz’in üzerine ateş açtı.

Rukiye Özkaraalp ve Hanife Filiz olay yerinde yaşamanı yitirdi, Hacer Filiz ağır yaralandı.

ÖLÜMDEN SON ANDA KURTULDU
Mustafa Özkaraalp’in ateş açtığı sırada, evde bulunan diğer baldızı Zehra Filiz ise kaçıp komşularına sığınarak canını son anda kurtardı.

Gözyaşları içerisinde olayı anlatan Zehra Filiz, ”Eniştem bir anda eve girdi ve vurdu” dedi.

KIZINI YANINDA GÖTÜRDÜ
Olayın ardından kızı Irmak’ı yanında alarak otomobille hızla uzaklaşan Mustafa Özkaraalp, kızını bir akrabalarına bıraktıktan sonra kaçtı.

Polis, Mustafa Özkaraalp’in yakalanması için çalışma başlattı.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.