logo

24 Temmuz 2014

İşte Slaven Bilic’in istediği 10 numara!

Manuel Lanzini transferini kapatan Beşiktaş’ta teknik direktör Slaven Bilic’in istediği 10 numara belli oldu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın Manuel Lanzini transferinden vazgeçtiklerini açıklamasının ardından gözler Bryan Ruiz ve Marko Marin’e çevrildi.

SLAVEN BILIC, BRYAN RUIZ’İ İSTİYOR

Lanzini için oldukça uzun süren pazarlıklar, River Plate yönetiminin her gün yeni bir istekte bulunmasının ardından tıkanma noktasına gelmiş ve başkan Fikret Orman bu transferden vazgeçtiklerini açıklamıştı. 10 numaraya mutlaka bir transfer yapacak olan siyah beyazlılarda ilk etapta daha önce de görüşülen Bryan Ruiz ve Marko Marin ismi ön plan çıkıyor.

Teknik direktör Slaven Bilic, Marko Marin’e çoğunlukla sol tarafta oynadığı için soğuk bakarken, tecrübesinden dolayı Bryan Ruiz’de daha ısrarcı görünüyor. Bunun yanında başkan Fikret Orman’ın daha önce birkaç kez söylediği, “10 numara kimsenin bilmediği bir isim de olabilir” sözleri camiayı sürpriz bir transfer beklentisine de sokuyor.

BILIC: UEFA LİSTESİNE OYUNCU YETİŞTİRMEK İÇİN ACELE ETMEYİN

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda 30 Haziran’da Feyenoord ile karşılaşacak olan Beşiktaş, UEFA’ya bu tur için takım listesini yarın saat 01.00’e kadar teslim etmek zorunda.
Listeye yeni bir oyuncu yetiştirmek için acele etmeye gerek olmadığını söyleyen Slaven Bilic’in Gökhan Töre haricinde gelecek bir futbolcuyu zaten 4 günde takıma adapte edip kadroya almasının zor olduğunu açıkladığı öğrenildi. Takımın sistemini ve oyun yapısını bilen Töre’nin, Ümraniye’de çalışmalarına devam ettiği ve imza atıldığı anda takımda oynayabilecek seviyede olduğu ifade edildi.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
774 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.