logo

24 Temmuz 2014

İşte Prandelli’nin yeni prensi!

Avusturya Kampı’nın en çalışkan ismi olarak dikkat çeken Bruma, teknik direktör Cesare Prandelli’nin yeni prensi oldu.

Galatasaray’da yeni transfer Sinan Bolat, İstanbul’daki sağlık kontrolleri ve sözleşme imzalamasının ardından Avusturya Kampı’na katıldı. Uruguay Milli Takımı’yla Dünya Kupası’nda mücadele eden Fernando Muslera da tatilinin ardından takıma döndü. Teknik direktör Cesare Prandelli ile bir araya gelen Fernando Muslera ve Sinan Bolat, kendileri için hazırlanan özel program kapsamında çalışmalara başlayacak. Ufuk Ceylan ve Aykut Erçetin’in ayrılmasıyla Sarı-Kırmızılılar’ın kaleci üçlüsü, Fernando Muslera, Sinan Bolat ve Eray İşcan oldu.

28 futbolcu ile kamp çalışmalarına başlayan Galatasaray’da Felipe Melo ve Aurelien Chedjou takıma Avusturya’da dahil olmuştu. Fernando Muslera ve yeni transfer Sinan Bolat’ın da takıma katılmasıyla kamp kadrosu 32’ye yükseldi.

Galatasaray’da teknik direktör Cesare Prandelli’nin yeni sezon en çok güvendiği isimlerin başında Bruma geliyor. Geçen sezonun ortalarında ağır bir sakatlık geçiren ve yaklaşık 6 aylık tedavi sürecinin ardından takıma dönen Portekizli yıldız için İtalyan teknik adam çok özel çalışmalar yaptırıyor.

Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Elazığspor maçındaki sakatlığının ardından operasyon geçiren Bruma, sağlık heyetinin başarılı ve çalışması ve yaptığı bireysel antrenmanlarla kısa sürede sakatlığını atlattı. Yaz süresince özel antrenmanlarını aksatmayan Portekizli genç oyuncu, Avusturya Kampı’nın en çalışkan ismi olarak dikkat çekiyor. Sakatlığını atlatmasının yanında fiziksel olarak güçlenen Bruma, adeta Prandelli’nin koruması altına girdi.

Prandelli genç öğrencisiyle sık sık özel özel görüşmeler gerçekleştiriyor. Bruma’ya, takımdaki yerini bulması için acele etmemesi gerektiğini vurgulayan İtalyan teknik adamın Bruma’nın atlattığı ciddi sakatlığa vurgu yaptığı öğrenildi. Tam anlamıyla hazır olabilmesi için biraz daha zamana ihtiyacı bulunduğunu kaydeden Prandelli, Bruma’dan sabırlı ve disiplinli şekilde çalışmalarını sürdürmesini istedi. 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
617 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.