logo

11 Kasım 2014

İşte Halilhodzic’in Trabzonspor için reddettiği dünya devi!

Trabzonspor’dan gönderilen teknik direktör Vahid Halilhodzic, Bosna basınına “sızlanmayı” sürdürüyor.

 Vahid HalilhodzicTrabzonspor’un görevine son verdiği Vahid Halilhodzic Bosna basınına açıklamalara bulundu. Dnevni Vaz gazetesine konuşan Halilodzic, “Milan teklif yapmıştı. Söz verdiğim için kabul etmedim” dedi

Trabzonspor camiası Ersun Yanal’ın göre başlamasını iple çekerken, yolladığı hocası Vahid Halilodzic ülkesinin basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gönderilmesini, “Teknik direktörlük biraz da bu. Bavulun her zaman hazır olmalı” diye yorumlayan Halilodzic, “Yönetim ve taraftarlarlar Türkiye’de aldığımız sonuçlardan memnun değildi. Avrupa Lİgi’nde ise 2, tura çok yakındık. Düzgün bir şekilde ayrıldık. Bir veda yemeği yedik” diye konuştu.

“Bir gecede sonuç alınmıyor”

Futbolda bir gecede sonuç alınamadığını da vurgulayan tecrübeli çalıştırıcı, “Modern futbolda güçlü bir ekip oluşturmak aylar sürebiliyor. Manchester City’ye bakın. Büyük miktarda paraları ve uluslararası yıldızları var. Ama Avrupa’da birşey yapamiyorlar” dedi.

“Söz verdim dedim ve reddettim”

Brezilya’daki Dünya Kupası sonrasında “Dünya Devi”diye nitelediği Milan’dan bir teklif aldığını itiraf eden Halilodzic şunları söyledi: “Trabzonspor’a çok önceden vermiş olduğum söz yüzünden Milan’ın teklifini teşekkür ederek geri çevirdim. Ayrıca bir başka “Dev” kulüpten de teklif almıştım. Milan’ın teklifini kabul etmediğim için çok pişmanım” 

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.