logo

İstanbul’da elektrik kesintisi

İstanbul Anadolu Yakası’nda yıllık trafo bakım çalışması nedeniyle, Pazar günü 09.00-13.30 saatlerinde bazı ilçelere elektrik verilemeyecek.

Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Sultanbeyli, Kartal, Maltepe ve Tuzla’nın bazı mahallelerine 18 Mayıs’ta elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den yapılan açıklamayagöre, 18 Mayıs Pazar günü 09.00-13.30 saatleri arasında elektrik alamayacak yerler şöyle:

Üsküdar’da Ahmediye Mahallesi, Gündoğumu, Halk ve Hakimiyeti Milliye caddeleri, CHP İlçe Teşkilatı, LC Waikiki, Türbe Kapı Sokak, Dr. Fahri Atabey Caddesi, Emin Ongan Sokak, Üsküdar Devlet Hastanesi Polikliniği, Açık Türbe Sokak civarı, Aziz Mahmut Hüdai Mahallesi, Grifsen Asım Sokak, Doğancılar Caddesi, İtfaiye, Kaymakamlık, Ahali ,Sümbülzade ve Ramazanoğlu sokaklar, Salacak Mahallesi, Muhtar Tahsin Sokak, Paşakapısı Cezaevi ve Adliye civarı, Yaşar Özsoy Sokak, Burhan Felek Lisesi, Dr. Sıtkı Özferendeci ve Bestekar Selahattin Pınar sokaklar, Tunusbağı Caddesi, Namıkpaşa, Şair Naili, Muratağa, Dolanbaç Çıkmazı ve Viransaray sokakları civarları.

Ümraniye’de Atatürk Mahallesi, Çavuşbaşı ve Mandıra caddeleri, Güneş, Ufuk, Bahar, Çiğdem, Çeşme, Serçe, Gül, Hilal, İrfan, Güler, Yıldız ve Çiftlik sokaklar, Alemdağ, Sütçü ve Fatih Sultan Mehmet caddeleri, Gaffar Efendi, Cami, Mektep, Karanfil, Kuyulu Orta, Muhtar, Yeşil, PTT çıkmazı, Okan çıkmazı, Okan, Filiz, Kırım, Gençfidan, Deste, Fidan, Demet, Gürbüz, Yonca, Gonca, Kırlangıç, Martı, Can, Tuna, Bahçıvanlar, Kadırga, Zümrüt, ve Zambak sokaklar, İnkılap Mahallesi ve Metro Şantiyesi, aynı gün 09.00-13.00 saatleri arasında Mehmet Akif Mahallesi, Elalmış Caddesi, Tarık Buğra, Reyhan, Osman Gazi ve Seyhan sokaklar, Hat Boyu Caddesi, Gökçekent, Gökdere ve Beyaz Ufuk siteleri.

Ataşehir’de İnönü Mahallesi, Alp Kaya Caddesi, Kayışdağı Mahallesi, İETT Garajı, İçerenköy Acıbadem Üniversitesi, Yenişehir Mahallesi, İmar İskan Blokları, Atatürk Mahallesi, Emekevler mevki, Girne Caddesi.

Kadıköy’de Kozyatağı Mahallesi, Belediye Blokları, Seda sokak ve civarı, Bağdat ve Mustafa Mazharbey Caddeleri, Abdi İpekçi, Kumbaracılar, Adem Yavuz, Tepegöz, Gülden, Tuğrul, Hacı Mehmet, Fenerli Reis Bozkır, Mahur ve Mehmet Şengül sokaklar.

Sultanbeyli’de Amasya Caddesi sonu, Saraç Plastik, Mersan Plastik, Alkasan Plastik fabrikaları, Marda AŞ, Yücel Asansör, Ağrı Caddesi ve fabrika içi, Adıyaman Caddesi, Sefer ve Sadık sokakları civarı, Ağrı Caddesi, İSKİ Arıtma Tesisi ve civarı.

Kartal’da Cumhuriyet Mahallesi, Kartal Caddesi, İlke, Konut, Karayel, Çetin, Kuğu, Serin, Taylan, Yıldız, Cam, Çam ve Cevdet sokaklar, Kastelli Sanayi Sitesi C ve D Bloklar, Best Yapı, Güven Tartı, Soykar ve Umut sitesi, Duman Pen, Floret Tekstil, Ersin Makine, Atlas Metal Fabrikası, Yağmursan Fabrikası, Lidya Tekstil, Bulut Makine, İstanbul Fermuar Fabrikası, Opel Servisi, Özkaysan Fabrikası ve Meksan Asansör.

Maltepe’de Dragos Özel Sema Hastanesi, Dragos Orhangazi Caddesi, Sahilyolu ve Manolya sokaklar, Maltepe Çayırlar mevkii, Toprak Mahsulleri Ofisi, Granik Koza sitesi, Fevzi Çakmak Caddesi ve Esma sokak civarı.

Tuzla’da Evliya Çelebi Mahallesi, İSKİ Pompa, Ulaştırma, Marmaray, Desan Tersanesi, Hidrodinamik Tersanesi, Gemsan, Cindemir, Dalsan, Tersan, Erkal, MTA, Gisaş ve Avea Tersaneler Bölse vericisi, Tepeören Mahallesi, Eski Ankara Asfaltı, Yurtiçi Kargo, Mutlu Akü, Kuraklan Fabrikası, Teknik Plastik civarı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.