logo

İDO tüm iç hat deniz otobüsü seferlerini iptal etti

İDOİDO’dan yapılan açıklamada iptal edilen hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsleri seferleri ise şöyle belirtildi:

02-12-2016 16.00 Bandırma – Yenikapı – Bostancı Deniz Otobüsü

02-12-2016 16.20 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

02-12-2016 16.30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

02-12-2016 16.50 Kadiköy-Yenikapı-Armutlu Tk.-Armutlu Deniz Otobüsü

02-12-2016 17.00 Kartal-Tuzla-Yalova Deniz Otobüsü

02-12-2016 17.30 Yenikapı – Bursa Hızlı Feribot

02-12-2016 17.30 Beşiktaş-Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

02-12-2016 17.45 Yenikapı – Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 17.45 Yalova – Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 18.00 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 18.00 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 18.00 Bursa – Yenikapı Hızlı Feribot

02-12-2016 18.30 Bandırma – Yenikapı Hızlı Feribot

02-12-2016 18.30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

02-12-2016 18.30 Yalova-Tuzla-Kartal-Bostancı Deniz Otobüsü

02-12-2016 18.45 Bostancı – Yenikapı – Bandırma Deniz Otobüsü

02-12-2016 19.30 Beşiktaş-Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

02-12-2016 19.30 Kadikoy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

02-12-2016 19.40 Yenikapı – Yalova Deniz Otobüsü

02-12-2016 19.45 Yalova – Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 19.45 Yenikapı – Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 20.30 Bursa – Yenikapı Hızlı Feribot

02-12-2016 20.30 Yenikapı – Bursa Hızlı Feribot

02-12-2016 21.00 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

02-12-2016 21.15 Beşiktaş-Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

02-12-2016 21.15 Yalova – Yenikapı Deniz Otobüsü

03-12-2016 07.00 Yenikapı – Bandırma Hızlı Feribot

03-12-2016 09.30 Bandırma – Yenikapı – Bostancı Deniz Otobüsü

Etiketler: » » »
Share
317 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.