logo

02 Aralık 2016

İDO tüm iç hat deniz otobüsü seferlerini iptal etti

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), Marmara denizindeki lodos nedeniyle tüm iç hat deniz otobüsü seferlerinin iptal edildiğini açıkladı.

İDOİDO’dan yapılan açıklamada iptal edilen hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsleri seferleri ise şöyle belirtildi:

02-12-2016 16.00 Bandırma – Yenikapı – Bostancı Deniz Otobüsü

02-12-2016 16.20 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

02-12-2016 16.30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

02-12-2016 16.50 Kadiköy-Yenikapı-Armutlu Tk.-Armutlu Deniz Otobüsü

02-12-2016 17.00 Kartal-Tuzla-Yalova Deniz Otobüsü

02-12-2016 17.30 Yenikapı – Bursa Hızlı Feribot

02-12-2016 17.30 Beşiktaş-Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

02-12-2016 17.45 Yenikapı – Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 17.45 Yalova – Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 18.00 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 18.00 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 18.00 Bursa – Yenikapı Hızlı Feribot

02-12-2016 18.30 Bandırma – Yenikapı Hızlı Feribot

02-12-2016 18.30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

02-12-2016 18.30 Yalova-Tuzla-Kartal-Bostancı Deniz Otobüsü

02-12-2016 18.45 Bostancı – Yenikapı – Bandırma Deniz Otobüsü

02-12-2016 19.30 Beşiktaş-Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

02-12-2016 19.30 Kadikoy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

02-12-2016 19.40 Yenikapı – Yalova Deniz Otobüsü

02-12-2016 19.45 Yalova – Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 19.45 Yenikapı – Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

02-12-2016 20.30 Bursa – Yenikapı Hızlı Feribot

02-12-2016 20.30 Yenikapı – Bursa Hızlı Feribot

02-12-2016 21.00 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

02-12-2016 21.15 Beşiktaş-Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

02-12-2016 21.15 Yalova – Yenikapı Deniz Otobüsü

03-12-2016 07.00 Yenikapı – Bandırma Hızlı Feribot

03-12-2016 09.30 Bandırma – Yenikapı – Bostancı Deniz Otobüsü

Etiketler: » » »
Share
144 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

BAŞAKŞEHİRNET