logo

08 Temmuz 2014

Hoca tamam! İşte Aslan’ın sıradaki bombası!

CAS, Eskişehir’in Avrupa kupalarına katılmaması kararını onadı, aslan eski göz ağrısı için kolları sıvadı

Tarık Çamdal için Galatasaray iki sezondur Eskişehirspor’un kapısını çalarken kırmızı-siyahlılar bir türlü önerilen rakamları kabul etmedi. Yeni sezon öncesinde bir kez daha oyuncuyu isteyen Cimbom’a Es-Es’in yanıtı ise ‘6 milyon Euro isteriz’ oldu. Avrupa kupalarına katılacağı için güçlü bir kadro kurmak isteyen Kırmızı Şimşekler, Tarık’ı satmak istemezken dün CAS’ın verdiği kararla Cimbom yeniden harekete geçti. UEFA’nın Eskişehir’in Avrupa Ligi’ne katılmaması yönündeki kararı onanınca sarı-kırmızılılar da Tarık Çamdal için bir kez daha harekete geçme kararı aldı.

YİNE TAKAS

Eboue’yi sergilediği kötü performansının yanı sıra yabancı kontenjanı nedeniyle de göndermek isteyen Cimbom bu bölgeye ise takviye istiyor. Tarık Çamdal’ı çok iyi bir alternatif olarak gören sarı-kırmızılı yönetim kafasında ise tavan rakam belirledi. 

OLCAN Adın transferinde de takası devreye sokan ve Salih Dursun’u 2 yıl için bordo-mavililere veren G.Saray bir kez daha aynı taktik ile Eskişehir’in karşısına çıkacak. Tarık için en fazla 3.5 milyon Euro vermeyi planlayan yönetim ayrıca bir de oyuncu önerecek. Eskişehir bu teklife ‘evet’ derse Aslan oyuncuyu Avusturya kampına götürmek istiyor.
Kaynak: Vatan 

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.