logo

18 Ocak 2015

Hamza Hamzaoğlu: Keşke onu söylemeseydik! Çünkü…

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, River Plate karşılaşmasından sonra açıklamalarda bulundu.

Hamza HamzaoğluGalatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, River Plate karşılaşmasından sonra açıklamalarda bulundu.

Penaltılarla kaybettikleri karşılaşmayı değerlendiren Hamzaoğlu, “Tempolu ve sert bir maçtı. Güzel bir hazırlık maçı oldu. Kazansaydık daha iyi olacaktı ama olmadı. 10 kişi kaldıktan sonra biraz daha topa sahip olmamız gerekiyordu. Bazı eksikleri daha net gördük” dedi.

Burak Yılmaz’ın sakatlanmasıyla maçın son bölümünü 10 kişi geçirmelerine değinen Hamzaoğlu, “Soyunma odasında son yarım saat sakatlık olursa 10 kişi devam ederiz demiştik. Belki ligde de 10 kişi kalacağız tecrübe etmiş olduk. Keşke söylemeseydik düşündüğümüz başımıza geldi. Bu da önemli bir tecrübeydi. Sinan Bolat ‘hocam ben gireyim’ dedi. Ben de olmaz dedim” ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz’ın sakatlığı hakkında konuşan başarılı hoca, “Takımın durumu iyiydi ama Burak’ın sakatlığı bizi biraz düşündürüyor. İnşallah ciddi bir şeyi yoktur. Yarın bakacağız” şeklinde konuştu.

Başarılı hoca son olarak “Bugün Dzemaili’ye 10-15 dakika kendine bak dedim. Aylardır maç oynamamanın verdiği endişeyi ortadan kaldırsın diye oynattık. Temposunu arttırarak devam edecek” yorumunda bulundu.

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.