logo

18 Ocak 2015

Gaziantep’ten ünlü yıldız için Galatasaray’a şok cevap!

Gaziantepspor’un 23 yaşındaki forveti Muhammet Demir için Kırmızı Siyahlılar’a teklif götüren Cim Bom, ummadığı bir karşılık gördü.

Muhammet Demir Galatasaray bir yandan ikinci yarı hazırlıklarını sürdürürken, bir diğer yandan da transfer çalışmalarına hız veriyor. İkinci yarı ve özellikle de gelecek sezon planlamasını şimdiden hazırlayan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun yönetime sunduğu listedeki oyuncuların kulüpleriyle temasa geçilmeye başlandı.

6 MİLYON EURO İSTEDİLER!

Gaziantep’te iyi bir performans sergileyen Muhammet için ilk önce Fenerbahçe’nin adı geçti. İsmail Kartal’ın çok istediği belirtilen futbolcu için Antep’in yüksek bonservis istemesi ve yabancı kuralının kalkacak olması Fenerbahçe’nin vazgeçme aşamasına gelmesini sağladı. Hamza Hamzaoğlu’nun da listesinde olan 23 yaşındaki ‘yıldız adayı’ için nabız yoklayan Galatasaray yönetimi, 6 milyon euroluk fiyatı duyunca, görüşmeler başlamadan bitti.

Tarafların sezon sonu tekrardan görüşmesi bekleniyor. Muhammet Demir’in Antep ile olan sözleşmesi Haziran 2017’de sona eriyor. Oyuncu daha önce verdiği bir röportajda hedefinin İspanya’da futbol oynamak olduğunu söylemişti.

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.