logo

27 Kasım 2014

Galatasaraylı yıldız ayrılacağını resmen açıkladı

Cenk Ergün, Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst, Sneijder’in menajeri Guido Albers ile görüştü. Albers, ayrılmak istediklerini söyledi.

Wesley SneijderTEKLİF VAR ISRAR DA VAR

Önceki gün Fransız golcü Andre-Pierre Gignac’ın menajeri ile görüşen Galatasaray’da, dün bir buluşma da Wesley Sneijder’in menajeri ile gerçekleşti. Guido Albers ile Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, Başkan yardımcısı Abdürrahim Albayrak ve Sportif AŞ yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst’ün katıldığı toplantıda Guido Albers, Hollandalı yıldız oyuncuya teklifler olduğunu yönetime iletti.

WESLEY AYRILMAK İSTİYOR

Hollandalı’nın menajeri Guido Albers, “20 milyon Euro bonservis bedeli istiyorsunuz ama bu çok fazla. 10 veya 12 milyon Euro civarında bir paraya kulüp bulabiliriz. Bırakın gidelim. Wesley Sneijder ayrılsın, siz de para kazanın” dedi. Galatasaray kanadı, Guido Albers’in bu sözlerinden sonra düşünmek için süre istedi. Albers’in bu isteğine sarı-kırmızılı yetkililerin bakışının olumlu olduğu gelen haberler arasında.

YA MİLAN YA MANU

Sneijder için birçok teklif söz konusu. Los Angeles Galaxy, Cosmos gibi Amerika takımları Hollandalı oyuncunun eşi yolanthe’nin isteği. Ancak somut teklifler Milan ve Manchester United’dan geliyor. İngiliz devi Manchester United, Sneijder’i bonservisiyle istiyor. İtalyan ekibi Milan ise 6 aylığına kiralamak istiyor. Wesley Sneijder her ikisi için de olumlu düşünürken yönetimin nasıl bir yanıt vereceği merak konusu.

Kaynak : Ligtv

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.