logo

15 Ocak 2015

Galatasaray’ın gizli sürpriz Serdar Aziz planı

Galatasaray, “Transfer yapmayacağız” açıklamalarıyla ortamı soğutup, kısa süre içinde genç savunmacı için tekrar harekete geçmeyi planlıyor.

Serdar AzizSerdar Aziz’le temasa geçen Sarı-Kırmızılılar, Bursaspor’un istediği astronomik bonservis bedeli nedeniyle geri adım atmıştı. Ancak Galatasaray Yönetimi bu transferden vazgeçmiş değil. Özellikle Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak, “Transfer yapmayacağız” yönünde demeçler vererek, şimdilik ortamı soğutmaya çalışıyor.

Zira transfer heyeti, Serdar Aziz’in gündemden düşmesiyle birlikte tekrar harekete geçmeyi planlıyor. Her ihtimale karşın Hakan Balta ve Koray Günter gibi isimleri hazır tutmaya çalışan teknik patron Hamza Hamzaoğlu, diğer yandan müjdeli transfer haberini dört gözle bekliyor.

Arada uçurum olsa da…

Galatasaray’ın Serdar Aziz için gözden çıkardığı bonservis bedeli en fazla 3 milyon Euro. Bursaspor’un istediği rakamın 7 milyon Euro civarında olduğu belirtiliyor.

Sarı-Kırmızılılar yine önce oyuncuyu ikna etme formülünü devreye sokarak, daha sonra da oyuncunun kendi kulübünden izin istemesini sağlayacak. Bursa altyapısından yetişen Serdar’ın da artık büyük bir takım forması giymek istediği, gelen haberler arasında.

Kaynak : Fanatik

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.