logo

24 Ekim 2014

Galatasaray’ı yakan telefon Olympiakos’tan

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli’nin, 4-0’lık B.Dortmund hezimetinden sonra, “Beni buraya getirmelerinin sebebi 4. yıldız hedefi. Şu anda ligde 2.’yiz ve şampiyon olmak istiyoruz” ifadelerini kullanması camiada soğuk duş etkisi yarattı. Prandelli, Devler Ligi’ndeki kara tablo nedeniyle tartışmaların odağındaki isim olurken Milliyet, İtalyan çalıştırıcı ile Galatasaray’ın yollarının nasıl kesiştiğini ortaya çıkardı. Mancini defterinin kapanmasının ardından […]

aysal-PrandelliGalatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli’nin, 4-0’lık B.Dortmund hezimetinden sonra, “Beni buraya getirmelerinin sebebi 4. yıldız hedefi. Şu anda ligde 2.’yiz ve şampiyon olmak istiyoruz” ifadelerini kullanması camiada soğuk duş etkisi yarattı.

Prandelli, Devler Ligi’ndeki kara tablo nedeniyle tartışmaların odağındaki isim olurken Milliyet, İtalyan çalıştırıcı ile Galatasaray’ın yollarının nasıl kesiştiğini ortaya çıkardı. Mancini defterinin kapanmasının ardından birçok hoca ile temas kuran sarı-kırmızılılarda Başkan Ünal Aysal’ın tek başına yürüttüğü teknik direktör operasyonunda akıl hocasının yakın dostu Olympiakos Başkanı Evangelos Marinakis olduğu belirlendi.

“PRANDELLİ’Yİ KAÇIRMA”

Buna göre Aysal’ın, Dünya Kupası’ndaki İtalya-Uruguay maçını televizyondan izledikten kısa süre sonra telefonu çalar. Aysal’ı arayan Marinakis’tir. Yunan başkanın, “Hoca arıyordun değil mi? Maçı izliyorsun umarım. İtalya elendi. Prandelli’yi kaçırma” dediği ve İtalyan teknik adamın isminin bu şekilde gündeme geldiği belirtildi.

Prandelli şu ana kadar beklentilere yanıt veremezken, B.Dortmund maçından sonraki sözleriyle de tepki topladı. Yöneticiler, “Ne kadar doğru olsa da her doğru her yerde söylenmez” fikrinde birleşirken, İtalyan teknik adamın geleceği de tartışılmaya başlandı.

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.