logo

07 Temmuz 2014

Galatasaray’a süper takas teklifi!

Dünya Kupası’nda yarı finale kalan Hollanda’nın 10 numarası Weslej Sneijder, Manchester United yolunda.

Günlerdir konuşulan “Van Gaal, Sneijder’i Manchester’a götürecek” iddiaları çok sağlam bir şekilde kulislerde dolaşıyor. Aslan’da Ünal Aysal’a yakın kaynaklar menajerler aracılığı ile tekliflerin karşılıklı görüşüldüğünü belirtip anlaşmanın da an meselesi olduğunu belirtti.
AYSAL’I BARAJI 20 KOYMUŞTU
Hollanda milli takımını bırakacak olan Louis Van Gaal, Manchester United ile yeni sezon için anlaşmıştı. Yeni bir kadro kuran van Gaal, Weslej Sneijder için de temaslara geçilmesini istedi.
Aslan’ın kapısını çalan menajerler Ünal Aysal ile temas vurdu. Daha önce “20 milyon euroya satarım” dediği Sneijder için Dünya Kupası’nı bekleyen Aysal, bu fiyatı daha da yükseltmeyi düşünüyordu.
SÜPER JAPON, SÜPER 10 NUMARA
İngiliz kulübünün menajerleri G.Saray’a 7 milyon euro+Shinji Kagawa takası teklif etti. İnter’den Sneijder’i 7.5 milyon Euro’ya alan Aslan bu paraya yakın bir miktarı nakit alacak.
Şeytanlar ayrıca Borussia Dortmund’da efsaneleşen ama Manchester United’da tutturamayan 25 yaşındaki süper ofansif orta saha Kagawa’yı verecek. Kagawa, Dortmund kulübünden 22 milyon euroya gelmişti.
Yani Aslan, 30 yaşındaki Sneijder’i aldığı paraya yollayıp 22 milyonluk 25 yaşında bir 10 numaraya kavuşacak. Bu takas konusunda Ünal Aysal’ın da “evet” dediği iddia ediliyor.
Kaynak: Akşam 

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.