logo

15 Kasım 2014

Galatasaray’a 40 milyonluk dev gelir haberi!

Galatasaray, Samruk Kazyna Kazakistan Milli Devlet Fonu ile 5 yıllık sözleşmeye imza atmaya hazırlanıyor.

gs-galatasarayHer zaman Galatasaray’ın giderleri, harcadığı paralar, borçları konuşulurken flaş bir iddia gündeme geldi.

Galatasaray, Samruk Kazyna Kazakistan Milli Devlet Fonu ile 5 yıllık sözleşmeye imza atmaya hazırlanıyor. Formadaki göğüs reklamının kasaya getirisi 40 milyon euro olacak…

Ocak ayında maddi gelir sağlamak için başta Wesley Sneijder, olmak üzere futbolcu satışına hazırlanan, bu sayede 30 milyon EURO gelir bekleyen Galatasaray tasarruf için çaycıyı bile işten çıkardığı haberleriyle medyada konu olmuştu. Şimdilerde yüklü miktarda bir para Kazaklar sayesinde kasaya konulacak

SATIŞ YOK REKLAM VAR

Son günlerde en çok konuşulan konulardan biri, kulübün Kazaklar’a satılacağıydı. Ancak başkan Duygun Yarsuvat bunu yalanladı. Ancak farklı bir gerçek ortaya çıktı.

Türkiye’de Şekerbank’ın da ortaklarından Samruk Kazyna Kazakistan Milli Devlet Fonu, sarı-kırmızılı kulüp ile 5 yıllığına söz kesti.

Anlaşmayı sağlayan isim Ticaret ve Medya Direktörü Kerem Ertan olurken 2015-16 sezonunda forma göğüs reklamında yer alacak olan Kazakistan Milli Devlet Fonu, ödemeyi de 2015’in ilk ayları içinde yapacak.

Kaynak : Milliyet

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.