logo

04 Kasım 2014

‘Galatasaray iyi takım ama…’

Galatasaray ile karşılaşacak Dortmund’da, teknik direktör Jürgen Klopp ile oyunculardan Sebastien Kehl basın karşısına geçti.

Jürgen Klopp Devler Ligi 4. hafta mücadelesinde Galatasaray ile karşılaşacak olan Borussia Dortmund’da teknik direktör Jürgen Klopp ve oyunculardan Sebastien Kehl, basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Pozisyonları daha yüksek oranla gole çevirmeleri gerektiğini ifade eden deneyimli antrenör, “Yarınki maçı düşünüyoruz. Bayern’e karşı iyi bir maç çıkardık. Zaman zaman oyun içinde orta sahada iyi işler çıkardık. Bizim moralimiz iyi. Takımımızın daha sakin olması gerek. Pozisyonlar elde ediyoruz. Bunları atabilsek Bundesliga’da da iyi bir duruma gelebiliriz.” diye konuşyu.

“G.SARAY ZOR DÖNEMDEN GEÇİYOR”

Galatasaray maçı ile ilgili konuşan Alman hoca, “Bizim düşüncemiz yarınki maç için tabii ki rahat durumdayız. Önceki Galatasaray maçın da da iyiydik. Rahat oynadık ve pozisyonları değerlendirdik. Yarın da her zamanki gibi bir Borussia Dortmund izleyeceksiniz. Galatasaray da iyi bir takım ama zor bir dönemden geçiyor. Yarından umutluyuz.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.