logo

14 Mayıs 2014

Galatasaray iki yıldızıyla kesin anlaştı!

Transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray, iç transferde Selçuk İnan ve Burak Yılmaz ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

gs-galatasarayBurak Yılmaz ve Selçuk İnan ile sözleşme uzatma görüşmelerine başlayan Galatasaray, sözleşmesi 31 Mayıs 2017’de biten Burak Yılmaz ile 2 yıl kesin olarak anlaşmaya vardı.
Burak Yılmaz’ın ardından Selçuk İnan ile de masaya oturan Galatasaray, milli futbolcunun menajeriyle yapılan ilk görüşmelerden olumlu sonuç ile ayrıldı. İlk etapta Selçuk İnan’ın menajerinin talep ettiği 3 yıllık sözleşmeyi değerlendiren ancak süre konusunda 2 yılda karar veren sarı-kırmızılı yönetim, milli futbolcu ile Burak Yılmaz’ın sözleşmesini eş zamanlı olarak kamuoyuna duyuracak.
SIRA MUSLERA’DA
Burak Yılmaz ve Selçuk İnan ile 2’şer yıllık kesin olarak anlaşmaya varan Galatasaray, Muslera’nın menajeri Daniel Fonseca ile bir kez daha masaya oturacak. 2014 Dünya Kupası’ndan önce Muslera’nın da sözleşmesini uzatmak isteyen sarı-kırmızılı yönetim, menajer Fonseca’nın “Dünya Kupası’ndan sonra görüşelim” ısrarını kırmak için büyük bir çaba harcıyor.

Etiketler: » » » » »
Share
633 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.