logo

08 Ekim 2014

Galatasaray: Aşağılık bir yalan!

Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesinden çok sert bir açıklama yayınladı.

Galatasaray Kulübü, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Arsenal maçı öncesi yenen akşam yemeğinin hesabının, Başkan Ünal Aysal’ın eşi Fani Aysal’a ödetildiği iddialarına yanıt verdi.

Galatasaray Kulübü’nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Çirkin Bir Kampanya Hakkında Son Kez Açıklama

Telegol isimli programın her hafta fütursuzca yayınladığı yalan ve asılsız iddiaları günlük spor medyanın bir bölümünün de sayfalarına taşımasıyla çok çirkin bir karalama kampanyasının hedefi olarak seçildiğimiz açıkça ortadadır.

Kamuoyunun bu yalan ve asılsız iddiaları dikkate almadığına dair inancımızı korumakla birlikte, söz konusu programın yaptığı yayında iddia edildiği gibi, Londra’da oynanan Şampiyonlar Ligi karşılaşması öncesi yenen akşam yemeğinin ‘hesabının Fani Aysal’a ödetildiği’ gibi aşağılık bir yalanın bu kadar pervasızca söylenebilmesi bizleri bu açıklamayı yapmak zorunda bırakmıştır. “Haber” başlığı altına sunulan iddianın sadece “yemek” kısmı doğrudur. Yöneticilerimizden Şükrü Ergün ve Mehmet Cibara yemekte bulunmadığı gibi, Mete İkiz yemeğin sonunda katılmış, “hesap” da bir yöneticimiz tarafından ödenmiştir.

Bir süredir devam eden, asılsız ve bel altı yalanlarla süslenen bu karalama kampanyasına itibar edilmemesini dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri
Mete İkiz – Şükrü Ergün – Mehmet Cibara – Ebru Köksal”

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
718 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.