logo

08 Haziran 2014

Flaş itiraf! “Onur Kıvrak Fenerbahçe’ye…”

Onur Kıvrak’ı Trabzonspor’a kazandıran dönemin kulüp başkanı Nuri Albayrak, Milli kaleciyi o dönem F.Bahçe’nin elinden aldıklarını söyledi.

Eski Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Trabzon Limanı’nda basın mensuplarına yaptığı açıklamada Onur Kıvrak’ın transferi ile ilgili ilginç bir gerçeği paylaştı.

Milli kaleciyi Fenerbahçe’nin elinden aldıklarını belirten Albayrak, “Bir kaleci aldık Onur’u. Bu sezon çok büyük işler yaptı, onurumuz oldu. O günkü şartlarda Fenerbahçe’nin elinden aldık. Fenerbahçe ile kapıştık, 50-100 bin avro fark vererek aldık. 1-2 bonservisini satacağımız adam olur. Bir takım böyle mi olur? Şu andaki yönetimi eleştiriyorlar. Ben Hacıosmanoğlu’nu takdir ederim, etmem ancak şu anda eli kolu bağlı bir yönetim var. Ne transfer yapabiliyor ne de yabancılarını gönderebiliyor. Bizden 2 milyon avro alan adam Avrupa da 900 bin avro alamaz. Böyle çiftlik bulunmaz. Burayı sağ olsunlar çiftlik yaptılar. Şimdi suistimaller var deniliyor. Var. Bizi de ibra etmediler. Varsa suistimal niye ağaya kalkıyorsunuz. Niye bizim dönemimizde bu arkadaşlar çıkıp şu anda yapılan yaygarayı yapmadılar. Faruk Özak dedi ki ‘bunları ibra etmeyin’.” ifadelerini kullandı.

Bordo-mavili ekip, Onur Kıvrak’ı 2007/08 sezonu devre arasında 700 bin euroya Karşıyaka’dan kadrosuna katmıştı.

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.