logo

23 Aralık 2014

Fenerbahçeliler bu habere çok sevinecek! Ortega Türkiye’ye geliyor!

Dünyaca ünlü organizasyon firması Sport Park tarafından düzenlenecek olan Alanya Turnuvası kapsamında Ariel Ortega, Türkiye’ye geliyor.

Ariel OrtegaDünyaca ünlü organizasyon firması Sport Park tarafından düzenlenecek olan Alanya Turnuvası kapsamında Fenerbahçeli taraftarları nostaljik bir sürpriz bekliyor.

Ülkemizden Beşiktaş ile Galatasaray, Brezilya’dan Coritiba ve Arjantin’den de River Plate’in katılacağı turnuva öncesinde Arjantin ekibinden sürpriz bir açıklama geldi. River Plate, resmi sitesinden yaptığı açıklama ile bahsi geçen turnuvaya U-21 takımı ile katılacağını duyurdu.

Yapılan bu açıklamanın ardından gözler River Plate U-21 takımına çevrilirken, Ariel Ortega’nın çalıştırdığı rezerv takımın Alanya’daki turnuvaya katılacak olması sarı lacivertli taraftarları bir hayli heyecanlandırdı.

Öte yandan aynı turnuva kapsamında Ocak ayında Türkiye’ye geleceği ve Coritiba forması ile Alanya’da Beşiktaş ve Galatasaray’a karşı forma giyeceği yönünde haberler çıkan Alex De Souza, bu gelişmeyi yalanlamıştı.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.