logo

15 Temmuz 2014

Fenerbahçe’de 3 oyuncu kadro dışı

Fenerbahçe’de Yobo ve Krasic’in yanı sıra, Recep Niyaz da kamp kadrosuna alınmadı.

Sarı-lacivertli oyuncular, teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde ilk antrenmanlarını gerçekleştirdi.

5 yabancı oyuncu sahada

Sarı-lacivertli ekibin antrenmanına, yabancı oyuncularından 5’i katıldı. Dünya Kupası’nda forma giymeleri nedeniyle, Emenike, Kuyt, Meireles, Alves ve Webo antrenmana katılmazken, Cristian, Kadlec, Sow, Holmen ve yeni transfer Diego Ribas, takımlarının ilk çalışmasında yerlerini aldı. Diego’nun koşular esnasında, sürekli vatandaşı Cristian ile birlikte yer alması dikkati çekti.

Yobo, Krasic ve Recep Niyaz kamp kadrosunda yok

Fenerbahçe’nin Düzce’deki Topuk Yaylası’nda başlayacak kamp çalışmalarına götürülecek kadroda, 3 isme yer verilmediği açıklandı. Sarı-lacivertli ekipte, yabancı oyuncular Yobo ve Krasic ile genç futbolcu Recep Niyaz’ın teknik heyet tarafından kamp kadrosuna dahil edilmediği vurgulandı.

Genç isimler antrenmanda

Teknik direktör Ersun Yanal, sezonun ilk antrenmanına genç oyuncuları da dahil etti. Genç oyunculardan Muhammed Akarslan, Hakan Cinemre, Semih Ergül ve Berkaycan Değirmencioğlu, takımla çalışmaya çıkarken, bu oyuncuların kampa da götürülecekleri duyuruldu.
 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1187 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.