logo

28 Ağustos 2014

Fenerbahçe o görüntüleri tek tek sunacak!

Fenerbahçe, Felipe Melo’nun yaptığı tüm “Pitbull” hareketleri ve tahrik edici görüntülerini kurula tek tek sunacak.

Fenerbahçe, Volkan Demirel’i Felipe Melo’nun “Pitbull” görüntüleri ile savunacak. TFF Hukuk Kurulu, F.Bahçe-G.Saray maçının dosyasını hazırlayıp, gerekli sevk işlemlerini Salı akşamı saat 19.00’da yaptı. Volkan, “Kişilik haklarına saldırı, hakaret, tehdit ve tükürme” eylemlerini düzenleyen Disiplin Talimatı’nın 41. maddesinden PFDK’ya sevk edildi. 41. maddeye göre, 2 ila 5 maç arası ceza alabilir.

48 SAAT DOLMADAN SAVUNMA HAZIR

Hukuk Kurulu, sevk ederken Volkan’a tedbir kararı koymadı. Yani dosyası PFDK’nın bugün saat 16.00’da başlayacak toplantısında görüşülmezse tedbirsiz olarak Ceza Kurulu’na sevk edilen Volkan, F.Bahçe’nin hafta sonundaki Karabük maçında oynayabilir. Cezası ise 2. haftadaki Trabzonspor maçıyla birlikte başlıyor. F.Bahçe’nin Volkan için 48 saat savunma süresi var.

SAAT 19.00’DA KIYAMET KOPACAK

Bu süre bu akşam saat 19.00’da doluyor. Sarı-Lacivertli kulüp 19.00’a kadar savunma vermezse, savunma hakkından vazgeçmiş sayılıyor ve PFDK eğer saat 16.00’da başlayan toplantısı, 19.00’a kadar devam ederse F.Bahçeli futbolcuya otomatik olarak ceza kesebiliyor. Ancak F.Bahçe, savunma hakkını kullanacak, 19.00’dan önce savunmasını gönderecek hem de delil olarak Felipe Melo’yu gösterecek.

EMRE’YE DİL GÖRÜNTÜSÜ DOSYADA

F.Bahçeli hukukçular tarafından Melo’nun geçmişte yaptığı bütün “Pitbull” hareketlerinin görüntü ve fotoğrafları kurula sunulacak. “Kendini zaten pitbull olarak gösteriyor. Siz Volkan’ın bu sözlerine neden ceza veriyorsunuz” diye sorulacak. Melo’nun daha önce tahrik içeren Emre’ye dil çıkarma da dahil tüm görüntüleri de dosyada yer alacak. PFDK’ya “Melo zaten her zaman tahrik ediyor” denilecek.

Kaynak: AKŞAM

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
557 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.