logo

02 Ağustos 2014

Erkan Koyuncu’yu kaybettik

Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu, kaldırıldığı hastanede hayata veda etti.

Galatasaray’ın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanı takip etmek için gittiği Florya Metin Oktay Tesisleri’nde, otomatik demir kapıya sıkışarak ağır yaralanan Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu hayatını kaybetti.
Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm Türk spor basınına başsağlığı dileriz.

“2 SAATTİR KALP MASAJI YAPILIYORDU”
Hastane yönetiminin Erkan Koyuncu’nun kardeşi ve yakınlarına son durumu bildirdiği ve acı haberi alan yakınlarının gözyaşı döktüğü görülürken, olayın başından beri yakından ilgilenen Galatasarayyöneticisi Mehmet Karlı ise hastane dışına çıkarak, “Maalesef hayata döndürülemedi. Allah rahmet eylesin. Yaklaşık 2 saattir kalp masajı yapılıyordu ama olmadı” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

GALATASARAY’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle: “Bugün basına açık yapılan antrenmanda çok talihsiz bir kaza geçirerek hastaneye kaldırılan Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu’nun vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakımında tedavi altına alınan Erkan Koyuncu tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve spor basın camiasına başsağlığı dileriz.”

FLORYA’DAKİ KORKUNÇ KAZA…
Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri’ne sabah antrenmanını takip etmek üzere gelen gazetecilerden Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu, feci bir kaza geçirmişti… Olay şöyle yaşandı: “Erkan Koyuncu, Florya Metin Oktay Tesisleri’ne arabaların giriş yaptığı büyük kapıdan kafasını uzatarak “İdman burada mı” diye seslendi. Bu sırada güvenlik görevilisi Koyuncu’yu farketmeyerek aniden demir kapıyı kapattı; Erkan Koyuncu’nun kafası kapıya sıkıştı. Kafatası kırılan Koyuncu kanlar içinde yere yığıldı.

Kalbi duran foto muhabirine ilk müdahaleyi Galatasaray Futbol Takımı’nın doktorları yaptı. Koyuncu, yapılan müdahale ile yeniden hayata döndürüldü. Yaklaşık 45 dakikalık müdahalenin ardından Bakırköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Erkan Koyuncu’nun kalbi burada ikinci kez durdu ve yeniden hayata döndürüldü.” Yoğun bakımda tutulan Erkan Koyuncu, Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tüm çabalara rağmen kurtulamadı.

Etiketler: » » » » » »
Share
551 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.