logo

09 Temmuz 2014

Emre Çolak konuştu! La Liga’ya gidiyor mu?

İspanya Ligi’ne transfer olacağı iddia edilen Emre Çolak konuştu.

Galatasaraylı futbolcu Emre Çolak, İspanya’ya gideceği haberlerinin sorulması üzerine; “En büyük hedefim yurt dışında oynamak. Galatasaray’daki hedeflerimi tamamladıktan sonra kulübüm de beni bırakmak isterse transferi düşünmek isterim” dedi.
Galatasaraylı futbolcu Emre Çolak, İspanya La Liga takımlarından Almeria’dan transfer teklifi aldığını ancak henüz durumunun netleşmediğini söyledi.
Sağlık kontrolü öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Emre, adının kiralık olarak İspanyol ekibiyle anıldığının hatırlatılması üzerine, “Öyle bir teklif var ama beklemedeyiz. Benim en büyükhedefim yurt dışında oynamak. Galatasaray’daki hedeflerimi tamamladıktan sonra kulübüm de beni bırakmak isterse transferi düşünmek isterim. Henüz belli değil ama en çok Galatasaray’da kalmayı ve 4. yıldızı takmayı arzuluyorum. Şartların da ne getireceğini de bilemiyorum” diye konuştu.
Teklifle ilgili Atletico Madrid forması giyen eski Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ile görüşüp görüşmediği sorusu üzerine ise Emre, “Bu konuyla ilgili konuşmadım ama buradayken bana hep, ‘Sen de benim yanıma geleceksin’ diyordu. İnşallah bu şansı yakalarım” ifadelerini kullandı.
Emre Çolak, yeni bir sezona başladıkları için heyecanlı olduklarını belirterek, “Yeni hocamız geldi. Artıkyeni bir taktik ve çalışma şekli bizi bekliyor. Geçen sene çok iyi bir sezon geçirdik. Bu sezon yenihocamızla daha iyi olmayı hedefliyoruz. Konuşmalara göre çok iyi, başarılı ve taktik anlayışı üst seviyede olan bir teknik direktörmüş. İnşallah bize de katkı sağlar ve sezon sonunda 4. yıldızı takarak, yolumuza devam ederiz” değerlendirmesinde bulundu. 

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.