logo

‘Ehli Sünnet’i kötülemek için IŞİD’in arkasında Şia var’

Cübebbeli Ahmet Hoca’ın Şia düşmanlığı sınır tanımıyor. IŞİD’in yaptığı katliamın sorumlusu yine Şia ollarak gösterdi. Konuşmasında ‘Bilmiyoruz tabi bu işte şia’nın parmağı var diyorlar. İşte ehli sünnet böyle adamın kafasını keser, böyle yapar Avrupayı, gavurları korkutmak için yapıyorlar yani ehli sünnetten korksunlar, şia’ya yol versinler diye böyle bir şey duyuyorum..Yani böyle bir durum var; Adamın kafasını kesmişler top oyunyorlar. Böyle birşey hangi kitapta var’ dedi.

Irak’ın ikinci büyük kenti Musul’u ele geçiren, Bağdat’a doğru ilerleyen ve Türkiyenin Musul Başkonsolosu ve diplomatlarını rehin alan IŞİD’e sert tepki gösteren Cübbeli Ahmet Hoca, IŞİD’in arkasında Şia olduğu ve bunu sünnileri kötülemek için bir oyun olduğunu söyledi. Her fırsatta Sia düşmanlığı yapan ve etrafındakileri uyaran Cübbeli; Irak’ta olup biten ve IŞİD’in yaptıklarını da Şia’ya mal etti. Bitmez tükenmez Şia düşmanlığı fırsat bilip dedikoduları kesin bilgi olarak kabul edip; IŞİD’in arkasında Şia olduğunu kesin dille beyan etti.  19.06.2014 tarihli Ahmet Yesevi Sohbeti’ni bu konuya ayıran Cübbeli Ahmet Hoca herkesi uyardı ve bunlara cihad yapıyorlar diyerek destek verenler cehennemliktir dedi ve Arkasında Şia olduğunu da dile getirmeyi de ihmal etmedi!

İşte Cübbeli’in o konuşmasında bir kesit:

”BU İŞTE ŞİA’NIN PARMAĞI VAR!”

İşte O açıklama ve sohbetten bir bölüm; Şimdi Irak eskisinden beter oldu. Zor bir durum. Nedir belli değil. Kıyamet alameti zuhur ediyor..Ne öldüren niye öldürdüğünü biliyor ne öldürülen niye öldürüldüğünü biliyor.. Yani böyle bir iş olabilir mi? Hiç ehli sünnet geleni geçeni tarayabilir mi. Müslümanım diyen müslümanı öldürebilir mi? , bu nasıl bir oyun, bu nasıl bir dolaptır? Tutuyorlar çapulcuları onları ordu yapıyorlar.. Bilmiyoruz tabi bu işte şia’nın parmağı var diyorlar. İşte ehli sünnet böyle adamın kafasını keser, böyle yapar Avrupayı, gavurları korkutmak için yapıyorlar yani ehli sünnetten korksunlar, şia’ya yol versinler diye böyle bir şey duyuyorum..Yani böyle bir durum var; Adamın kafasını kesmişler top oyunyorlar. Böyle birşey hangi kitapta var. Hangi kafire bile bunu yapmak revadır, hangi insana, hayvana böyle bir şey yapmak caizdir diye böyle bir kitapta var mı ya..

”EHLİ SÜNNETE DÜŞMAN ETMEK İÇİN BÜYÜK OYUN!”

Bu nasıl bir rezilliktir. Böyle bir sünnilik olur mu? Biz bunları nefretle lanetliyoruz. Nefretle lanetliyoruz, bırak ehli sünnet bunlar. Müslüman olamaz.. Böyle sokakta geçeni tara, sıraya dizerek tara, yak yık.. Böyle birşey olamaz. Türbe düşmanları zaten. . Sahabe-i kiramı kabirlerinden çıkardılar. Burdan duyuyoruz, Yahudi bile olsa, Hiristiyan bile olsa vatandaş ise , sana karşı savaşmıyor, silah çekmemişse öldürürseniz cennet kokusunu alamazlar diyor Peygamber efendimiz.

Sakalı uzatmışlar, suratlarında meymenet bile yok. Gelmiş Niğde’de askerimizi öldürdü.Bi de diyo ki sevap işledim bir gavuru öldürdüm. Sen askeri polisi öldürüyorsün gavurmuş.. Hepimizin çoluk çocuğu askere gidiyor. Böyle birşey var mı? Bütün dünyayı ehli sünnete düşman etmek için büyük bir oyun ile karşı karışyayız..

”BUNLAR HZ. ALİ’Yİ ALLAH RIZASI İÇİN ÖLDÜREN HARİCİLER”

Bunlar ehli sünnet olamaz, ehli sünnet karınca bile ezemez.. sakın bunlara cihattır,mücahittir, şehittir diye düşünmeyin, samimi söylüyorum helak olursunuz.. O yolda ölürseniz helak olursunuz. Bunlar haricilerin devamıdır, bunlar cehennem köpekleridir. Bunlar, Hz. Ali’yi bile Allah rızası için öldüren haricilerin devamıdır. Bunlar tekfircidirler. En büyük özelliği hemen kafir damgası yapıştırmaktır.. Bunlar çok büyük namussuz ve şerefsizdiler, bunlarda ırz diye birşey yoktur… Milletin karısını kızını cariye diye görürler. Biz mücahitiz biz bu yoldayız diyerek herşeyi yapıyorlar..’dedi..

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.