logo

11 Mayıs 2014

Drogba kararını verdi! Geleceğimi…

Başkan, “Seneye ne yapacaksın” sorusuna, “Ailemle birlikte yaşayabileceğim bir tercih yapacağım” diyen Drogba ile sözleşme konusunu hiç konuşmadı.

drogbaDidier Drogba, Galatasaray’a veda etmeye hazırlanıyor.
Galatasaray’da cuma günü sürpriz bir görüşme gerçekleşti. Kulüpteki geleceği merak edilen Drogba ve Ünal Aysal, Başkan’ın Akmerkez’deki ofisinde bir araya geldi.
1.5 yıl içinde Galatasaray’dan toplam 10 milyon Euro alan ve “Kalacak mı gidecek mi” sorusunun sorulduğu Drogba’nın Aysal ile zirvesinde sözleşme konusu 1 dakika dahi konuşulmadı Drogba ile sağlığı ve gelecek planları hakkında konuşan Aysal, yıldızdan sakatlığı hakkında bilgi aldı.
Aysal, Drogba’ya ameliyat olup olmayacağını sordu. Katar’da tedavi gören ve kendisini Dünya Kupası’na hazırlayan Drogba, Aysal’a “Dünya Kupası’nda eğer bir sıkıntı hissedersem ameliyat olacağım” dedi. Türkiye Kupası finalini kaçıran Drogba, kritik Trabzonspor maçında da oynayamayacağını belirtti.
BİR DAHA GÖRÜŞECEKLER
Başkan Aysal’ın geleceği hakkındaki düşüncelerini de sorduğu ve yıldız oyuncunun “Esas önceliğim ailem ve çocuklarımın eğitimi. İlerde ailemle ve çocuklarımla bir arada yaşamamı sağlayacak bir tercih yapacağım. Çocukların eğitimi çok önemli” dediği ve Aysal’ın da sözleşme uzatma konusunda herhangi bir konu açmadığı ortaya çıktı.
Kontratının bitimine kısa bir süre kalırken, Drogba ile başkan Ünal Aysal sezon sonunda bir kez daha bir araya gelecek.(Hürriyet)

Etiketler: » » » » »
Share
600 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.