logo

11 Mayıs 2014

Caner Erkin’e süper teklif

F.Bahçe, Caner Erkin’i Aslan’a yem etmemekte kararlı. Yılın futbolcusu, “3.5 milyona kalırım” görüşünde. Yönetim, 2.5 milyon önerecek. 3+1 yıl için toplam 10 milyon euroya hazıranda imza bekleniyor.

canerTürkiye dün Volkan Demirel’in “Mancini mektubunu” kadar G.Saray’ın gizliden gizliye Caner Erkin için devreye girmesini konuştu. Savaşçı bir oyuncuya ihtiyacı olan G.Saray’ın bonservisi elinde olan Caner Erkin’e kanca attığı haberi, gündeme damga vurdu.
Peki F.Bahçe, Caner’i G.Saray’a kaptıracak mı? Sarı-Lacivertli yönetim, herkesin gözünde yılın futbolcusu olan Caner’i G.Saray’a kaptırmamakta kararlı.
GELECEK HAFTA ÇOK ZOR
F.Bahçe yönetimi, transferde düğmeye basmak için Teknik Direktör Ersun Yanal’ın raporunu bekliyor. Caner Erkin, büyük bir ihtimalle Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim tarafından sezon sonu yapılacak milli kampa davet edilecek. Kamp dönüşü de Caner tatile gidecek. Yani, F.Bahçe yönetimi ile Caner Erkin’in masaya oturması gelecek hafta gibi kısa bir sürede değil, en erken haziran ayının ikinci yarısında gerçekleşir.
4 YILDA 10 MİLYONA İMZA
Sarı-Lacivertliler, yıldız futbolcuya “Al 30 milyon lirayı boş ver G.Saray’ı” diyecek. “Ben Aziz Yıldırım’ın karşısında para konuşmam” diyen Caner’in aklından geçen para ise yıllık 3.5 milyon euro. Ancak F.Bahçe yönetimi ise 2.5 milyon eurodan 3+1 yıllık sözleşme teklif edecek. 25 yaşındaki futbolcu böylece, 4 yıl için 10 milyon euro (Yaklaşık 30 milyon lira) kazanma şansı bulacak.

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.