logo

28 Ocak 2015

Burak Yılmaz’ı adeta çıldırtan suçlama!

“Maç başı 25 bin euro’yu bırakmamak için kendini oyuna aldırdı” iddiaları üzerine tecrübeli oyuncu kendisine bir ödeme yapılmamasını istedi.

Burak Yılmaz-sakatlıkAlanya kampında sakatlanan ve yoğun bir tedavi döneminin ardından büyük bir risk alarak Çaykur Rize maçında sahaya çıkan Burak Yılmaz yine de eleştirilmekten kurtulamadı. İyileşme sürecinin 3-4 haftayı bulabileceğinin söylenmesine karşın doktorların hazırladığı programı harfiyen uygulayan ve Çaykur Rize maçında her şeye rağmen sahaya çıkan golcü oyuncu bu kez de para peşinde koşmakla suçlandı.

Galatasaray’ı çok seven, fedakarlık yapmaktan hiç kaçınmayan Burak’ın, bazı çevrelerin “maç başı 25 bin euro’yu bırakmamak için kendini oyuna aldırdı” iddiaları üzerine büyük bir şaşkınlık ve üzüntü yaşandığı ifade edildi.

Albayrak’ı aradı!

Parayla pulla işi olmadığını söyleyen golcü futbolcunun, başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak’a bizzat başvurarak, “Rizespor maçının ne maç başı parasını, ne de galibiyet primini istiyorum” dediği bildirildi. Albayrak’ın da bunun üzerine, “Biz senin ne kadar iyi niyetle mücadele ettiğini biliyoruz. Bu tür eleştirilere takılma” yanıtı verdiği ifade edildi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.