logo

28 Mayıs 2014

Bu sevinç G.Saray’a pahalıya patlayacak

Galatasaray’ın transfer listesindeki Mevlüt Erdinç’in kontratındaki o madde faturayı kabartacak.

Sezon başında Rennes Kulübü’nden 4.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Saint Etienne takımına transfer olan Mevlüt Erdinç’in kontratına “Saint Etienne takımının Avrupa Kupalarına katılması halinde 500 bin Euro daha bonus bedeli ödenir” maddesi nedeni ile oyuncunun şu anki kulübüne maliyeti de 5 milyon euroya yükselmiş oldu.
Saint Etienne’in de başarılı bir sezon geçiren oyuncusu Mevlüt Erdinç için bu bonus maddesini de masaya sürüp oyuncu ve menajeri ile de anlaşan Galatasaray’dan bonservis bedeli olarak asgari 5 milyon Euro talep edeceği ve bu fiyatın altına onay vermeyecekleri ortaya çıktı. 
ÇILGINLAR GİBİ KUTLADILAR 
Fransa Ligi’nde sezon sona erdi. Geçmişin efsanesi Saint Etienne, eski günlerine geri döndü. Yeşiller, son dönemde Avrupa’ya en son 2007-2008’de Inter Toto Kupası’yla gidebilmişti. Çok uzun bir dönem sonra Saint Etienne, UEFA Avrupa Ligi’ne gitme hakkı kazandı.
Son Ajaccio maçındaki kutlamalar görülmeye değerdi. Coşkulu kutlamalar akıllara, “Bir de Saint Etienne şampiyon olsaydı, ne olurdu?” sorusunu getirdi. 

Etiketler: » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.