logo

09 Aralık 2014

Bruma kendisi açıkladı: Ocakta takımdan…

Bu sezon Prandelli döneminde yeteri kadar forma şansı bulamayan 19 yaşındaki kanat oyuncusunun ara transferde elden çıkarılacağı iddia ediliyordu. Ancak takımın başına yeni geçen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun sahaya çıkardığı ilk 2 maçta 11’deki yerini sağlama aldı. Kendisini oynayarak geliştirebileceğini vurgulayan Bruma’nın “Oynadıkça kendini geliştirebilen bir futbolcuyum. Hocam şans verdikçe en iyi performansı göstermek için […]

BrumaBu sezon Prandelli döneminde yeteri kadar forma şansı bulamayan 19 yaşındaki kanat oyuncusunun ara transferde elden çıkarılacağı iddia ediliyordu. Ancak takımın başına yeni geçen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun sahaya çıkardığı ilk 2 maçta 11’deki yerini sağlama aldı.

Kendisini oynayarak geliştirebileceğini vurgulayan Bruma’nın “Oynadıkça kendini geliştirebilen bir futbolcuyum. Hocam şans verdikçe en iyi performansı göstermek için oynayacağım. İçimde maç oynamaya, gol atmaya attırmaya dair çok büyük bir iştah var. Şu an da Galatasaray’dan ayrılmam söz konusu değil. Devam edeceğim. Ocak’ta da bir gelişme olmaz. Her şey çok iyi ve şu an da kendimi çok daha güçlü, mutlu hissediyorum” dediği de ifade edildi.

Kaynak : Bugün

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.