logo

16 Aralık 2014

Bilic’ten yönetim ve futbolcuları şok eden yorum!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, UEFA Avrupa Ligi’ndeki Liverpool eşleşmesini değerlendirdi.

Slaven BilicYönetim ve futbolcuların intikam maçı olarak gördüğü Liverpool eşleşmesine Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, daha temkinli yaklaştı.

Hırvat teknik adam şöyle konuştu: “Şanssız bir kuraydı açıkçası. Grubu lider bitirdik. Daha kolay bir takımla eşleşmek isterdik. Liverpool karşılaşmak istediğimiz takımlar arasında değildi. Mutlu değiliz. Premier Lig takımı gibiyiz. Tabii ki Liverpool futbol tarihindeki en büyük takımlardan biri.”

‘8-0’lık mağlubiyet geride kaldı’

Şu ana kadar Arsenal ve Tottenham’la oynadık. Onlara karşı çok başarılı şekilde mücadele edebileceğimizi gösterdik. Arsenal maçında iki maçta şanssızdık. Eğer sahadaki formumuzu sürdürebilirsek turu geçebiliriz. 8-0’lık mağlubiyet geride kaldı. İntikam sözü ağır olur. Ben çok fazla da bu tür şeylere inanmıyorum. Bunun yepyeni bir maç olduğunu düşünüyorum. Bayağı bir süreç geçti. Jenerasyon değişti. İki tane yepyeni bir maça çıkacağız. 2007’den çok farklı maç oldu. Kolay kolay teslim olmayacağız. Şubat ayında şuanki Liverpool’dan daha iyi bir Liverpool’la karşılaşacağız.

Kaynak : Ntvspor

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.