logo

05 Ocak 2015

Bilic resmen patladı! “Safça, berbat, ucuz…”

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Galatasaray yenilgisini değerlendirirken kırmızı kart pozisyonunu sert bir şekilde eleştirdi.

Slaven BilicBeşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Galatasaray yenilgisini değerlendirirken, “Kabul etmek çok zor. Derbi maçını kaybetmek çok zor. Fenerbahçe’ye benzer şekilde yenildik. İlk yarıda iyiydik. İkinci yarıda üstüste hatalarla gol yedik. Golden sonra maça ortak olmaya çalıştık. Ancak safça, berbat, ucuz nasıl derseniz deyin bir kırmızı kart gördük. Maç sonuna kadar denemeye devam ettik. Direkten dönen bir topumuz var. İyi oynayan bir takıma karşı 10 kişi oynamak zordu ve sonunda kaybettik” ifadelerini kullandı.

Maç sonu düzenlediği basın toplantısında ise Melo’yla ilk yarının son dakikasında yaşananlara değinen Bilic, “Melo ile aramızda yaşanan bir gerilim yok. Yakışıksız ya da uygunsuz bir şey değil, maçla ilgisi olmayan şeyler söylemeye çalışıyordu” dedi.

“HAKEMLER SANKİ FIRSAT KOLLUYORLAR”
Oyuncuların çok kırmızı kart görmesiyle ilgili ise Bilic, “Oyuncularla bu konuda konuşuyoruz. Belirli kurallar ve disiplin yönetmenlikleri var ve oldukça sertler. Oyuncuları bu tip maçlardan önce daha dikkatli olmaları konusunda uyarıyoruz. Ancak Konya’da da benzer şeyler oldu. Hakemler sanki kırmızı kart göstermek için fırsat kolluyorlar. Veli’yi savunmak için söylemiyorum. Oyuncuların bu tip davranışlar gösterdiğinde onları çağırarak ‘çıldırdınız mı’ diyoruz. Oyuncuları bu yüzden dolayı terapiye veya tedaviye gönderecek durumum yok. Olsaydı Fenerbahçe maçından sonra gönderirdim” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.