logo

09 Mayıs 2014

Beşiktaş’tan Ronaldinho’ya büyük şok!

Ligin devre arasında Beşiktaş’ın transfer gündemine gelen, sponsor bulunmasına rağmen siyah – beyazlı kulüple son anda anlaşmaktan vazgeçen Ronaldinho’nun, Türkiye’ye gelmediği için büyük pişmanlık yaşadığı ortaya çıktı.

ronaldinhoAssis’in bir Türk menajerle yolladığı teklifi dikkate almayan Beşiktaş Yönetimi’nden bazı isimlerin, “Siz bu kulübün marka değeriyle oynadınız. Bu kulübün ikinci başkanını zor durumda bıraktınız. Taraftarın Beşiktaş sevgisiyle oynadınız. Hiçbir yıldız, hiçbir oyuncu Beşiktaş’tan büyük olamaz. Parada indirim olsa dahi bu kulübün kapısından giremezsiniz” ifadelerini kullandığı belirlendi.

‘Asla olmaz’

Ronaldinho’nun Beşiktaş’ı kullanarak Brezilya’daki fiyatını arttırdığını Assis’e ileten yöneticilerin kendi aralarında yaptıkları durum değerlendirmesinde ise “Diego karakter olarak bize çok daha uygun bir oyuncu. Ronaldinho’yu asla tercih etmeyiz. Kendisi bize ‘Scolari beni Dünya Kupası’na götürecek, o nedenle Brezilya’da oynamak zorundayım’ dedi ama kadroya da alınmadı. Scolari hem onu hem de bizi kandırdı. Şimdi otursun “ben ne yaptım” diye şapkasını önüne koysun” görüşünü yansıttıkları kaydedildi.

Etiketler: » » » » »
Share
778 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.