logo

29 Eylül 2014

Beşiktaş’a bir kötü haber daha!

TRT1’de yayınlanan Stadyum programına konuşan Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Beşiktaş taraftarının hevesini kursağında bırakacak açıklamalar yaptı.

Olimpiyat Stadı, son oynanan Eskişehirspor maçıyla Beşiktaş’ın başına yine dert oldu. Son dönemde siyah beyazlıların, Başakşehir’in stadında oynayacağı iddiaları gündemdeydi.

TRT1’de yayınlanan Stadyum programına konuşan Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Beşiktaş taraftarının hevesini kursağında bırakacak açıklamalar yaptı. Gümüşdağ, ”Başkan Fikret Orman’la 20-25 gün önce telefonda stat hakkında görüştük. Fakat sezon boyunca stadı Beşiktaş’la paylaşmamız mümkün değil. Daha önce Kasımpaşa ile stadımızı paylaştık. Ancak saha zemininde problemler oldu. Bu yüzden Fatih Terim Stadı iki takıma ev sahipliği yapacak durumda değil. Beşiktaş ile stadı paylaşmamız mümkün değil.” dedi.

Beşiktaş’a 2-3 maç için yardımcı olmaya çalışacaklarını belirten Göksel Gümüşdağ, ‘Sezon sonuna kadar paylaşmamız zor. 6-7 yıl boyunca biz de Olimpiyat Stadı’nda oynadık. Galatasaray ile paylaştığımızda zemin çok zarar görmüştü.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
854 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.